Inspirujte se a vyrobte si z ruliček od toaletního papíru něco zajímavého

Toaletní papír je nedílnou součástí úplně každé domácnosti. Což o to, toaletní papír sám o sobě příliš mnoho zábavy neposkytuje – snad jen ve chvílích, kdy se v duchu zábavy do toaletního papíru lidé balí a dělají tak ze sebe chodící mumie. I vy ho jistě máte doma.

Umíte si představit, že byste následně prázdné ruličky od toaletního papíru nevyhodili, ale vyrobili z nich něco zajímavého? Zastáváte názor, že ruličky nemohou být zábavné? Omyl! Po přečtení dnešního článku zjistíte, že i tak obyčejná věc – jako je rulička od toaletního papíru – může váš interiér oživit a vás dokonce i pobavit!

Dekorace na zeď, která oživí interiér

Máte-li doma holé zdi, které vás při každém pohledu bijí do očí svou prázdnotou, chcete s tím konečně něco udělat, ale zároveň se chcete vyhnout klasickým, nudným obrazům? Inu, tak nad čím ještě váháte! I v tomto případě můžete využít obyčejných ruliček od toaletního papíru, které byste jinak automaticky vyhodili do koše. Vyrobte si dekoraci, kterou – věřte nebo ne – nemá doma jen tak každý! K její výrobě sice potřebujete jistou dávku nápadu a především šikovnost v rukou, ale každý to zvládne po svém a navíc – dekorace, kterou si vyrobíte sami, vás na zdi bude mnohem více těšit. K výrobě potřebujete jen několik ruliček a dle potřeby i nějakou tu barvu – ideálně černou – nůžky a lepidlo. A to je vše – stačí se jen pustit do práce!

Zajímavé a originální krabičky

Jistě doma najdete všelijaké drobnosti, které se vám jen tak různě povalují po šuplících – knoflíčky, špendlíky, sponky, gumičky – a chtěli byste pro ně vymyslet vhodné místo, kam byste je uložili. Nikomu se nelíbí, když se věci válí „ladem-skladem“, zabírají místo, pletou se a překáží. Vyřešte tento problém jednou provždy. Místo toho, abyste prázdné ruličky od toaletního papíru vyhodili, objevte jejich kouzlo. Stačí chvilička, špetka kreativity a ždibíček zručnosti a z obyčejné ruličky si vytvoříte zajímavé a originální krabičky, ve kterých můžete skladovat malé drobnosti. Chcete-li překvapit někoho blízkého, dejte si záležet a do vyrobené krabičky mu schovejte například dárek k svátku, narozeninám či výročí.

Když se děti nudí

Máte-li děti, jistě víte, že zabavit je představuje mnohdy doslova nadlidský úkol. Děti jsou neustále plné energie, chtějí něco tvořit, vyrábět a ačkoli se každý svědomitý rodič svá dítka snaží zabavit co nejvíce a připravit jim co nejzajímavější zábavu, mnohdy to zkrátka nejde. Pokud už si nevíte rady, co pro své děti vymyslet, zkuste se s nimi pustit do výroby veselých postaviček z ruliček. Fantazii se v tomto případě opravdu meze nekladou, postavičky mohou být veselé, smutné, strašidelné pohádkové – záleží to jen na vás a na tom, jak zábavu s dětmi pojmete. Nudit se určitě nebudete.

Výrobky z ruliček od toaletního papíru – 2.část

Obrázky: pixabay

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]