Výrobky z ruliček od toaletního papíru mohou být krásné i praktické

Většina z nás je vezme a vyhodí. To je však velká škoda. Výrobky z ruliček od toaletního papíru vás přesvědčí o tom, že byste je měli sbírat. Na první pohled se taková rulička jeví jenom jako obyčejný kus tvrdého papíru. A tak ji každý vyhodí. Když máte trochu fantazie a jste šikovní, zjistíte že se dá použít na mnoho různých způsobů. Podívejte se s námi na několik inspirací. Těchto 10 možností jistě nadchne i vás.

Dekor zrcadla

Máte doma malé kulaté zrcadlo? Výrobky z ruliček od toaletního papíru použijete právě zde. Ruličku stačí nařezat na proužky, slepit do požadovaného tvaru a potom přilepit k zrcadlu. To se náhle změní v zajímavou i praktickou dekoraci.

Úložný prostor na hračky

Výrobky z ruliček od toaletního papíru, které oceníte hlavně v dětském pokoji. Má váš syn mnoho malých autíček? Vyrobte spolu s ním stylovou garáž. Stačí k tomu jenom desítky ruliček, které umístíte do skřínky, nebo do speciálně zhotovené konstrukce. A je uklizeno.

Květináče pro sazenice

Chcete si vypěstovat malé sazeničky a nevíte kde? Vezměte ruličky od toaletního papíru. Stačí je dole nastřihnout a tak uzavřít jejich dno. Potom je naplníte hlínou a zasadíte semena. Pak už jenom sledujte, jak se sazenice klubou na svět.

Stojany na psací potřeby

Na co kupovat různé plastové stojánky, když si je můžete vyrobit z něčeho, co běžně využijete. Tyto výrobky z ruliček od toaletního papíru jsou velmi praktické. Stačí kus kartonu jako základ, na který jednotlivé ruličky přilepíte. A je hotovo.

Nebo to zkuste i jinak. Pokud máte rádi skutečnou originalitu i přírodu, použijte větvičky. Nalepte je po obvodu každé ruličky a uvidíte, že vám takový stojan na psací potřeby bude závidět každý, kdo ho uvidí.

Krmítko

Chcete pomoci hladovým ptáčkům? Pokud ano, vytvořte jim jednoduché krmítko. Stačí namazat ruličku od toaletního papíru arašídovým máslem. Následně ji obalte v krmivu pro ptactvo a je hotovo. Ruličku pověste na provázek, nebo nasaďte na větvičku.

Držák kabelů

Vadí vám, že se všude motají kabely? Tak jim dejte řád. Stačí je pouze vložit do ruličky od toaletního papíru. Pokud vám to přijde velmi obyčejné, je samozřejmě možné danou ruličku také stylově ozdobit.

Držák na příze

Ráda pletete a nechcete mít vlnu v klasickém klubku? Není to nutné. Opět postačí obyčejná rulička, na kterou bude příze jednoduše namotána. Kladem je snadné skladování i velmi jednoduché odmotávání.

Držák balicího papíru

Máte doba mnoho balicího papíru a problém při jeho skladování je ten, že se role stále rozmotává? Už nebude. Stačí smotat do požadované velikosti, potom prostrčit ruličkou a máte hotovo.

Dárkové krabičky

Proč je kupovat, když je můžete vyrobit. A nebudou vás stát ani korunu. Na drobnosti ideální volba. Stačí jenom ohnout kraje, potom ozdobit a máte hotovo.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]