Využijte čas v karanténě efektivně a vytvořte jednoduché pletené bačkory

Pokud se doma nudíte a hledáte vhodnou zábavu, máme pro vás jeden zajímavý tip. A tím jsou tyto pletené bačkory. Pokud si říkáte, že je to něco složitého, tak vás vyvedeme z omylu. Pokud jste už někdy pletli, jistě budete dobře vědět, jak na to.

Stačí jenom vlna a jehlice

Co budete na pletené bačkory potřebovat? Není to ani nic složitého, ani se nejedná o nic nedostupného. Jako první to jsou samozřejmě pletací jehlice. A druhou věcí je samozřejmě vlna. Pamatujte, že pletené bačkory budete nosit na nohách, a tak by měla být kvalitní a také velmi příjemná na dotek.

Skvěle vypadají a zahřejí

K čemu se vám pletené bačkory budou hodit? Jde o skvělou domácí obuv, které dokáže nahradit běžné bačkory, stejně jako pantofle. V první řadě proto, že skvěle vypadají a také se vám budou mnohem pohodlněji nosit. Nikde nebudou tlačit, ani kousat, čehož docílíte jak použitím správné vlny, tak i správným postupem.

To ale není jediný důvod, proč si pletené bačkory vyrobit doma. Nezapomínejme na další klad, který je spojený s chladem u vás doma. I když jaro přichází, od podlahy může být stále ještě zima. Pokud trpíte na chladné nohy, tak vás tato unikátní obuv zahřeje.

Zajímavější designy, než v obchodě

Je pravdou, že pletené bačkory se dají také koupit v obchodě. Proč to ale nedělat a proč si je raději uplést doma? Odpověď je celkem jednoduchá. Budete mít jistotu originality a skvělého vzhledu. Ty varianty, co se prodávají, se jenom málokdy dokážou dobře trefit právě do vašeho vkusu.

Postup je snadný

Jdete na to? Pokud ano, podívejte se na instruktážní video, které vás provede jednotlivými kroky od začátku do konce. A výsledkem bude obuv, kterou vám bude každý závidět. Zkuste to a uvidíte. A nemusíte zůstávat jenom u pletení pro sebe, jelikož stejné boty jistě ocení celá vaše rodina. To vám garantujeme.

Fotografie: ElenaRugalStudio

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]