Vzali obyčejné pásky a nalepili je na zeď. Po malování je strhli, výsledek byl úžasný

Že můžete při malování ovlivnit maximálně jenom to, jaký barevný nádech bude váš interiér mít? Velký omyl. Když použijete lepicí pásky, můžete bez velké námahy a bez velkých problémů vytvořit něco, co vám bude každý závidět. Váš interiér tak získá naprosto nový nádech a zcela originální nádech. Navíc je vše tak jednoduché, že si nebudete rozhodně přidělávat žádnou práci navíc. A co budete potřebovat? Jenom pár metrů lepicí pásky.

Nalepte pásku na zeď tak, jak uznáte za vhodné

Plánujete malovat a nechcete mít jenom klasickou jednobarevnou celistvou stěnu, ale chcete mít na zdi různé zajímavé ornamenty a motivy? Jistě si říkáte, že jejich vytvoření bude pomocí různých šablon a obrysů velmi složité. Opak je ale pravdou. Můžete na to jít jinak. Stačí si vzít papírovou lepicí pásku, kterou začnete na vaši stěnu lepit.

A je jedno, zda ji nalepíte po celé délce a budete ji různě křížit nebo protínat, nebo se rozhodnete k tomu, že budete pomocí pásky vytvářet samotné obrazce podle toho, které zde chcete mít. Kreativitě se meze nekladou a pokud chcete být opravdu originální, doporučujeme využít video, kde jeden takový postup uvidíte.

Je páska na zdi? Tak začněte malovat

Když je páska na svém místě a vy jste spokojeni s tím, jak je nalepena a co tvoří, můžete se pustit do malování. Namíchejte si různé barvy a můžete se pustit do práce. V čem je tento postup jiný? Hlavně v tom, že nemusíte být na milimetr přesní. I když přetáhnete, tak barva zůstane na pásce, kterou následně jednoduše strhnete a žádné přetahy vidět nebudou. A jaké volit barevné kombinace? Třeba ty z videa, které vypadají velmi unikátně.

Až barva zaschne, stačí strhnout pásky

Jakmile barva zaschne, tak stačí udělat jediné. Stačí jenom strhnout jednotlivé nalepené pásky za zdi. Potom stačí udělat pár kroků dozadu a podívat se na svůj výsledek. Je dokonalý, že ano?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]