Za příjemnou vůni se otočí každý

Už se vám to určitě mnohokrát stalo, že váš nos z ničeho nic zaznamenal příjemnou vůni. Ihned se otáčíme a hledáme majitele této libé vůně a přemýšlíme k čemu ji přirovnat. Snad každá žena a dokonce i muži milují příjemné vůně. Ať už se jedná o čistou košili, které dodala šmrnc a vůni aviváž, prášek na praní, parfém či jiný druh vůně.

Nakupování voňavého zboží je pastva pro nos

nakupováním už je to však o něco hroší. Pokud vyrazíme do obchodu se svým partnerem, většinou je po nějaké chvilce otrávený a hledá lavičku, na kterou by si chvíli sedl a odpočinul si. Kdežto my ženy rády otáčíme v rukou krásné lahvičky, tuby, krabičky a jiné obaly. Ať už je to nákladný parfém či gel na prádlo, stejně mu věnujeme patřičnou pozornost. Čteme si obsah, použití, prohlížíme obal a samozřejmě ke všemu hned přivoníme. Pokud se jedná o výrobek, který jsme si oblíbili a kupujeme ho stále dokola, protože nám voní a jsme na něj zvyklí, tato činnost odpadá a přípravek rovnou vložíme do nákupního košíku. Někdy také pospícháme a zkrátka není čas. Pokud patříte mezi osoby, které mají jasno v tom, co si koupí přinášíme vám tip pro pohodový nákup. Velkoobchod drogerie naditý rozmanitým drogistickým zbožím může přijít až za vámi domů. Nevěříte? Udělejte si kafe a zapněte si svůj notebook či počítač a v klidu z pohodlí domova můžete nakupovat výrobky, na které jste zvyklí.

Nakupování z pohodlí domova šetří čas a energii

Ušetříte si tak svou energii běháním po obchodech a fronty k pokladnám. Tuto energii pak můžete pozitivně využít, až budete uklízet a používataviváž výrobky, které si vyberete. Osobně se tedy neřadím mezi „křečky“ ale ráda si už z principu dělám předem zásobičku. Jak namáčecích tak pracích prostředků až po aviváže či sprchové gely i šampóny. Nestane se, že mi nějaký přípravek dojde a já musím ihned běžet do drogérie a kupovat nový. Vždy si rovnou koupím dva výrobky, a jakmile jeden dojde, vytáhnu ze zásoby další a mám čas na nákup nového zboží. Co je doma, to se počítá.

Praktický pomocník nejen na cesty

Ne vždy máme čas věnovat patřičnou pozornost svému dokonalému účesu. Pamatuji si, že když jsem byla suchý šampóndítě, používaly se s oblibou suché šampóny. Ty se pak svého času vytratily z nabídky. Avšak drogerie Xantea má v nabídce zboží z Anglie a mezi širokou škálou produktů se nachází i suchý šampón Batiste, který uvítá každý, kdo potřebuje získat čas. Nečekaně musíme někam vyrazit, ale už si nestihneme umýt, vyfénovat, vyžehlit a upravit vlasy. Batiste, se jednoduše nastříká do vlasů a ty ihned získají čerstvý vzhled. Osobně se mi takový šampón zamlouvá, protože jsem byla nucena umývat si vlasy před i po párty. Což pro vlasy znamená zátěž. Nesnáším, když mi po nějaké párty vlasy načichnou cigaretovým kouřem. Takže než někam vyrazíme, použijeme suchý šampón a po návratu si vlasy umyjeme klasickým způsobem. Pokud i vy upřednostňujete pohodlí a praktičnost neváhejte využít slevový kupón pro nákup: CER20

Obrázek: xantea.cz