Zachraňte svůj partnerský vztah! Obzvláště, pokud vám na něm záleží!

Obáváte se, že je váš milostný vztah v troskách? Pokuste se jej zachránit! Vybavte se arzenálem správných erotických hraček a ukažte své polovičce, co by ve vás ztratila.

Partnerský potažmo milostný vztah sice není jen o sexu, tedy alespoň po určité době, kdy sex sestoupí z první na druhou, mnohdy i třetí příčku důležitosti. Pravdou je, že v počáteční fázi vztahu je jeho hnacím motorem.

Vzpomínáte na začátky svého vztahu?

Na sex myslí oba, téměř vždy a všude. Tak jeden po druhém lační, že se nezdráhají pustit se do toho v kině i na veřejných záchodcích. Po zhruba roce takovéhoto intenzívního vztahu se hormony trochu uklidňují, a po dalším roce se mnozí dostanou do stádia, kdy se utlumí zcela. Pak je třeba začít být na poplach. Navštívit ordinaci sexuologa či sexhop. Nebo ještě lépe obojí.

Odhoďte zábrany i předsudky!

Kde začít? Doporučujeme ten sexhop. Klidně internetový, k jehož návštěvě nemusíte opustit práh svého domu. Ani svou vyhřátou postel. V ní se erotické hračky totiž vybírají úplně nejlépe. Vezměte si do postele notebook a sklenku vína, otevřete stránky ruzovyslon.cz a ponořte se do světa, který je možné pro vás v mnoha ohledech neznámý. Věřte však, že o to více vzrušující.

Vyzkoušejte afrodiziaka

S jakou erotickou hračkou začnete? Možností jsou téměř nepřeberné. Samotnou chuť na sex probudí afrodiziaka, což nejsou jen věhlasné Španělské mušky. Muže ale rajcuje i správně zvolené erotické prádlo. Push-up podprsenka, korzet, podvazky a lodičky, nebo přímo kozačky na vysokém podpatku. Zahrajte si, milé dámy, na chvilku na dominu. Třeba právě to je ta část sexu, kterou váš partner postrádá. Vy jste ale tou, která ho zná nejlíp. Vy tudíž musíte posoudit, co bude pro vašeho partnera tím pravých ořechovým.

Nepodceňujte milostnou předehru

Věřte ale, že žádný muž neodolá erotické masáži. Obzvláště pokud je dobře provedená. Spoustu instruktážních videí na toto téma najdete na internetu. Nastudujte si je a hned večer své znalosti uplatněte v praxi. Erotické masáže jsou mocné a muže dostávají do extáze.

Rozehrajte erotickou hru

Rozehrát ovšem můžete i nějakou erotickou hru. Co takhle při ní zaměstnat třeba pouta na ruce? Nebo byste jimi chtěla být spoutaná spíše vy? Svěřte se svému partnerovi, určitě vám vyhoví. Obzvláště pokud se mu odměníte. Koňskou dávkou lásky a vášně. I té samozřejmě můžete jít naproti.

Vibrátory nejenom pro autoerotiku

Nejenom při autoerotice, ale i při sexu v páru nacházejí své využití vibrátory. Fyzické potěšení sice přinášejí pouze ženám, muži jsou ale odměněni potěšením „mentálním“, které se samozřejmě podepisuje i na tom fyzickém. Víte, co se říká? Že největším potěšením pro skutečného gentlemana je na sex nažhavená žena. A samozřejmě i uspokojená. Sdílíte s takovým mužem své lože? Tak se ho držte jako klíště!

Obrázek: Stocksy United