Za znepokojivých okolností zemřela milovaná herečka. Fanoušci a kolegové se dožadují spravedlnosti

Fotografie: Jirka23 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Záhadná smrt britské herečky rozproudila debaty nejen na sociálních sítích. Její tělo bylo nalezeno v jejím karibském domě. Zřejmě nešlo o přirozenou smrt.

Záhadná smrt britské herečky Viscelly Richards zasáhla svět. Ve věku 79 let byla nalezena mrtvá v ložnici ve svém karibském domě v North Valsyn, severně od Trinidadu, a to po podezření z loupeže. Našel ji její přítel, který se s ní 2 dny nemohl spojit. Rozhodl se tedy herečku zkontrolovat, ale bohužel ho čekal ten nejhorší pohled.

Měla svázané ruce

Britská herečeka Viscella Richards používala umělecké jméno Vikki Richards. Několik let se na filmovém plátně neobjevila, žila v důchodu ve svém karibském domě, kde byla nalezena mrtvá. Když se s ní její přítel nějakou dobu nedokázal spojit, šel ji zkontrolovat. Jakmile zjistil, že jsou přední dveře pootevřené, několikrát zavolal její jméno. Nikdo se však neozýval, jak uvádí Express. Vešel tedy dovnitř, aby se přesvědčil, že je Vikki v pořádku. Nebyla.

Narazil na její bezvládné tělo. Ruce měla svázané. Místní úředníci potvrdili, že na jejím těle nebyly nalezeny žádné další stopy násilí. Nicméně ztratily se šperky a další cennosti vysoké hodnoty. Stejně tak zmizely záznamy z bezpečnostních kamer. Vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o loupežné přepadení, které bylo pro Vikki fatální.

svíčky

Zemřela milovaná dětská moderátorka, která si získala srdce i rodičů. Její přínos oslavují Češi i Slováci

Pokoušela se o ni demence

Její příbuzní již několikrát vyjádřili své obavy o její bezpečnost, ale především z důvodu rané fáze demence, jak píše web Punchng. „Ano, měli jsme strach o její bezpečnost. Už jsme zařizovali potřebné věci, abychom někoho přiměli s ní zůstat, když nemoc postupovala,“ řekli příbuzní.

Vikki Richards se narodila na Trinidadu, později se i se svými rodiči přestěhovala do Velké Británie, kde započala svou hereckou kariéru. Ztvárnila několik televizních i divadelních rolí. Mezi nejzásadnější role patří snímek Zeta One z roku 1969 nebo Black Snake z roku 1973. Když odešla do důchodu, vrátila se zpět do své rodné země, kde také zemřela. Na SvětěKreativity jsme nedávno psali i o dalším smutném úmrtí. Herec Gary Sinise oplakává ztrátu svého syna, který prohrál boj s rakovinou.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]