Na veřejnost unikly detaily ohledně zdravotního stavu Václava Neckáře. Jeho bratr přiznal obavy

Fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Václava Neckáře sužují zdravotní problémy, které se nevyhýbají ani jeho bratru Janovi. Ten už by rád odešel do důchodu, ale Václav by rád v koncertování pokračoval.

Všemi milovaného zpěváka Václava Neckáře trápí zdraví. Přestože se nedávno vrátil z lázní, má zdravotní problémy, které by podle jeho bratra měly být signálem toho, že už by oba měli odpočívat a odejít do zaslouženého důchodu. Dobře na tom není ani on sám, trápí ho artritida a další neduhy.

Kapelu Bacily trápí zdravotní problémy

Oba hlavní členové hudební skupiny Bacily, tedy Václav Neckář a jeho bratr Jan Neckář, se potýkají s nepříjemnými zdravotními problémy. Slavného hudebníka Václava Neckáře již dlouhodobě trápí zdraví a jeho bratr Jan na to má jasný názor. Ačkoli se Václav nedávno vrátil z lázní, má potíže s pohybovým ústrojím a také mu vynechává sluch, jak píše CNNPrimaNews.

„Už bych to dál nerozváděl. Zkrátka si myslím, že bychom už měli odpočívat,“ přiznal se jeho bratr Jan Neckář. Ani on sám na tom není zdravotně zcela nejlépe. Trápí ho artritida, takže každý úhoz do kláves – v kapele hraje na klávesy, kytaru, violoncello a klarinet – mu způsobuje velkou bolest. Muzikant ví, kde jsou jeho limity, ale Václav Neckář by rád pokračoval dále. „Říká, že jeho budou muset z toho pódia sestřelit,“ vtipně poznamenal Jan.

Nečekané odhalení 5 let po smrti Karla Gotta: Policie touto informací zaskočila i manželku Ivanu

Poslední koncerty proběhly na podzim 2023

Václav Neckář naposledy vystupoval s doprovodnou kapelou Bacily na podzim roku 2023 u příležitosti jeho 80. narozenin. Od té doby se žádné koncerty neuskutečnily, dokonce skupina začátkem roku 2024 překvapila své fanoušky zrušením všech vystoupení až do odvolání, jak uvádí IDnes. Za způsobené komplikace se omluvila fanouškům i pořadatelům.

Následně si Václav Neckář přivodil vážný úraz, zlomeninu pravé ruky, a musel se podrobit lékařskému ošetření v nemocnici. V souvislosti se zpěvákem jsme nedávno na SvětěKreativity také informovali o smutné zprávě. Zemřel textař a libretista Eduard Krečmar, který spolupracoval s takovými ikonami české hudební scény, jako je právě Václav Neckář nebo Karel Gott či Helena Vondráčková.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*