Zaostřeno na silonky: tělové, černé, s nápadem!

Silonky jsou neodmyslitelnou součástí šatníků drtivé většiny žen. Dají se nosit pod sukni i kraťasy, alespoň částečně zahalují již tak dost odhalené nohy, jsou k dostání v mnoha pestrých barvách i vzorech – zkrátka opravdu je z čeho vybírat! Ačkoli na ně spousta z vás nedá dopustit, jsou mezi vámi i tací, kteří jejich nošení – zvláště pak nošení tělových silonek – zarytě odsuzují. Zajímá vás proč? Pak odpověď hledejte uvnitř našeho článku! Prozradíme vám hned 5 důvodů, proč byste měli tělové silonky vyhodit k z okna. Pojďte společně s námi přijít silonkám na jméno – kdo ví, možná se dozvíte věci, o kterých jste neměli ani tušení!

Tělové silonky – proč od nich dát ruce pryč?

Co si budeme nalhávat: tělové silonky patří mezi nejrozšířenější, nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Možná i vy máte nejedny takové doma ve skříni, a právě proto si přečtěte pět níže popsaných důvodů, proč se jich okamžitě zbavit.

 1. Nejsou sexy!

  Mužům se tělové silonky jednoduše nelíbí. Napadlo vás někdy zeptat se vašeho manžela, přítele či kamaráda, jaký na ně má názor? Možná byste byli nemile překvapené, že by je označili za antisexuální věc, snad nejhorší po babičkovských bombarďácích. Podle mužů silonky ano, ale ne tělové barvy.

 2. Nemají ten správný odstín!

  Říká se jim tělové, ale co se odstínu týče, mají hodně co dohánět. Zaměřili jste někdy svou pozornost na jejich odstín? Věřte, že není nic horšího, než žena s porcelánově bílým obličejem navlečená v tělových, leč odstínově tmavších silonkách. Kontrast hadr.

 3. Jsou bez nápadu!

  Když už chcete mít na nohou silonky, proč skrývat jejich barvu? Mnohem lepší je sáhnout po černých silonkách – ty se hodí ke všemu a alespoň je vidět, že je máte na nohou.

 4. Jsou vidět!

  I když si myslíte, že nejsou, tak rozhodně jsou! Vezmete-li si je do bot s otevřenou špičkou, docílíte tak akorát nepříjemného módního faux pas – něco jako ponožky v sandálechfuj. 

 5. Nelichotí vašim nohám!

  Černé silonky vaše nohy zeštíhlí, ty tělové neudělají vůbec nic! Pokud vám příroda nenadělila gazelí nožky, ve svém vlastním zájmu už tělové silonky rozhodně nepoužívejte.

Fotografie publikována se svolením Marin FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]