Zastavila auto, aby natočila divou zvěř. Místo toho zachytila dvoumetrové netvora bez tváře. Nikdo neví, co to je

Fotografie: Depositphotos

Virálně se rozšířilo bizarní video, které údajně ukazuje dvoumetrové strašidelné stvoření bez tváře, jak v kanadské divočině pronásleduje losa.

Video, které bylo zhlédnuto více než jeden milionkrát, zveřejnila žena jménem Audrée Tanguay Fréchette, která si sama své záběry nedokáže vysvětlit. Při jedné cestě autem si natáčela losa u silnice v Gaspésie v kanadském Québecu. Při pohledu na video však vlevo uviděla něco podivného, z čeho ji mrazilo, a co nedokázala identifikovat.

Chtěla si natočit losy

Když Kanaďanka Audrée Tanguay Fréchette náhodou viděla losa pasoucího se na kraji silnice v Gaspésie v Quebecu, zastavila auto a začala natáčet. Vidět losy v Kanadě není nic neobvyklého, ale když stojí tak blízko u silnice a nevykazují žádné známky pohybu, pak prostě musíte využít příležitosti a všechno zachytit.

Fotografie: Freepik

Po chvíli natáčení cestovala dál, a když se vrátila domů, chtěla si záběry prohlédnout pořádně. Při prohlížení si ale všimla, že na svých záběrech má ještě něco jiného, než pasoucího se losa. Co to bylo, a co vlastně žena natočila, se ale s jistotou neví a široko daleko se vedou debaty o tom, co by to mohlo být.

Zaznamenala legendární příšeru?

Mnozí si myslí, že jde jen o odrazy na čelním skle auta, jiní mají zajímavější vysvětlení. Někteří se ale také domnívají, že by mohlo jít o místní verzi Yettiho, člověku podobného tvora, který se v kanadských lesích ukrývá a je známý pod pojmenováním „Rake“, což je legendární monstrum, které je obávané i děsivé, a přestože jej mnozí zavrhují jako mýtus, stále existuje mnoho těch, kteří věří, že ho viděli.

Ve filmovém klipu je jasně vidět, že se za losem něco pohybuje, ale jelikož los nejeví známky znepokojení, diskutuje se, zda je na tvora z lesa zvyklý, nebo zda má schopnosti, které zvířatům brání je odhalit. . Nebo to může být tak jednoduché, že tvor není pro losa přirozenou hrozbou, což by také mohlo vysvětlit uvolněný postoj.

Není jasné, co přesně Fréchette na film zachytila, ale někteří komentátoři na YouTube ho přirovnali ke Glumovi, fiktivní postavě z románů Hobit a Pán prstenů J. R. R. Tolkiena. „Vypadá jako Glum,” napsal jeden komentátor. Jiní se záběry bavili ještě více, jeden komentátor uvedl, že se jedná o mýtické stvoření, které bezdůvodně loví zvířata.

Ať je to cokoli, nelze popřít, že při sledování klipu vám běhá mráz po zádech. I když to může mít spíše přirozené vysvětlení než něco pověrčivého. Ale kanadské lesy jsou obrovské a nikdo nemůže s jistotou říci, co se v nich skrývá. Co by to podle vás mohlo být? Je to něco tak jednoduchého jako odraz na čelním skle, nebo to může být něco úplně jiného? Bytost, o které jsme jen slyšeli a nikdo ji neviděl – až doteď?

Zdroj: Kurir

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*