Vdova nečekaně dostává květiny měsíce po manželově smrti se srdcervoucím ručně psaným vzkazem

Fotografie: Freepik

Manželství tohoto páru bylo více než šťastné. Pak však do jejich života vstoupila nemoc a museli se na pozemské cestě rozloučit. Smutné manželce později přišel vzkaz ze záhrobí.

Přesto, že se více než polovina manželství rozvádí, mezi některými páry je však vzájemná láska natolik silná, že překoná všechny životní výzvy. Takové manželství měla i Debra a Randy. Skutečně se milovali. O to horší pro ně bylo, když Randy onemocněl rakovinou. Tu se bohužel nepodařilo dostat pod kontrolu a Randy zemřel. Debra se tak musela vyrovnávat s touto bolestnou situací. Po dvou měsících truchlení, však u ní zaklepal poslíček a přinesl vzkaz od Randyho.

Poslíček zazvonil na Valentýna s kyticí růží

Debra Tenneyová zveřejnila na svém Facebooku, co se jí právě přihodilo. Stále oplakávala svého muže, který zemřel v prosinci. O dva měsíce později, na svatého Valentýna, však dostala naprosto nečekaný dar. Poslíček jí předal obrovskou kytici žlutých růží, u které byl ručně psaný vzkaz. Debra nejdříve netušila, od koho kytice je. Byl svatý Valentýn a myslet na ni mohly i její děti.

Když však vzala do rukou ručně psanou kartičku a četla, co je na ní napsáno, po krátké chvíli začala plakat. Na záběru si zakryje pusu a začnou jí téct slzy. Přibíhá k ní její dcera a začne ji konejšit. Je to pro ni bolestné, ale zároveň má velkou radost. Její muž myslel na to, aby první Valentýn, který bude slavit bez něj, věděla, že je stále milovaná i přesto, že on už tu pro ni nemůže být.

Cítila, že její muž stojí u ní

„Růže jsou červené, fialky jsou modré. Křičím z nebe, že tě budu vždy milovat. S láskou od tvého věčného Valentýna, RT, “ stálo na ručně psaném vzkazu od Randyho. Debra pak fotografie a krátké video z tohoto nečekaného překvapení umístila na svůj Facebook a k příspěvku připsala: „Dnes mi přišla speciální dodávka přímo z nebe. Randy to zařídil, než zemřel a mě nenapadá nic sladšího, co by mohl udělat. Moc mi chybí můj Valentýn. On je nejlepší.“

Později Debra uvedla, že když otevřela kartičku a začala ji číst, měla jasný pocit toho, že Randy je tam s ní. Vnímala to jako skutečný zázrak a důkaz velké lásky, kterou k sobě po celých 45 společných let chovali. Mnoho Debřiných blízkých pak v komentářích potvrdilo, že se opravdu velmi milovali a byli inspirací pro ostatní, jak může skutečně šťastné manželství vypadat.

Nebojte se obrátit na psychologa

Neexistuje nic, co by někoho mohlo připravit na smrt milovaného partnera. Prázdnota, která následuje, je nepředstavitelná. Truchlení nad smrtí má své fáze a je to postupný proces, který nakonec vede ke smíření a přijetí nové reality. Pokud se s milovaným můžete před smrtí rozloučit, je to nesmírně cenný akt, který vám pomůže rychleji překlenout tu nejtěžší fázi. Ostudou určitě není, pokud se v těžkých chvílích obrátíte na psychologa, který vám může být velkou oporou, obzvlášť, pokud nemáte dostatek podpory ve svém okolí.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*