Zkuste výrobky z ruliček od toaletního papíru. Stačí příze a vznikne krásný koberec

Pokud máte trochu kreativního ducha a rádi si občas něco vyrobíte doma, máme pro vás jednoduchý tip na výrobky z ruliček od toaletního papíru, které vám pomůžou trochu zpříjemnit váš domov. Nejenom, že výsledek skvěle vypadá, ale také se nemusíte obávat jakýchkoliv složitostí. I když nejste nejzručnější, vše zvládnete bez jakýchkoliv problémů.

Internet je opravdu plný nejrůznějších návodů, jak si doma něco vyrobit, můžete vytvářet dekorace, funkční věci, nejrůznější zlepšováky, zkrátka opravdu téměř cokoliv. Nejlepší na tom je, že to, co si vyrobíte doma většinou nestojí tolik, co v obchodě, ale plní to stejnou funkci. Navíc se vám dostane příjemného pocitu z dobře odvedené práce a vlastní zručnosti. Pojďme se na jeden takový návod podívat.

Vlastnoručně vyráběný koberec

Příprava je opravdu velice jednoduchá, ale výsledek stojí za to. Návod nám ukáže, jak si s trochou šikovnosti vyrobit pohodlnou rohožku nebo malý koberec. Potřebovat budete opravdu jen pár nástrojů a dva základní materiály. Role od toaletního papíru a klubko příze nebo jakékoliv bavlnky či provázku.

Jelikož přízi můžete sehnat v opravdu nespočtu barev, můžete si svůj výtvor vyrobit v opravdu jakékoliv barvě, přesně tak, aby seděl do zbytku vašeho interiéru. Na výrobu budete potřebovat:

  • 2 kusy role od toaletního papíru
  • nůžky
  • příze
  • protiskluzová páska

Postup je opravdu jednoduchý

A to je vše. Poté stačí jen postupně obmotávat roličky provázkem a vytvořit požadovaný rozměr. Ten pak pomocí role vytvarujete a dotvoříte dle potřeby. Jednoduché, ale účinné. A hlavně, opravdu levné. Stylový koberec před postel může stát i několik set korun, vy si ho můžete udělat téměř zadarmo a pokud vás výroba a kreativní činnost baví, není co řešit.

Nebojte se to zkusit

Stačí se podívat na video, které vám ukáže, jak krok po kroku postupovat při výrobě vlastního koberce či rohožky. Tak málo stačí, abyste si vyrobili opravdu stylovou dekoraci. Dekoraci, která bude přesně podle vašeho vkusu a perfektně sedne do vašeho interiéru. Barvy si totiž vybíráte sami a ne výrobci, úspěch je tak zaručený. Není nic jednoduššího než se podívat na video, zjistit, co a jak a pak už opravdu jednoduše postupovat a tvořit jednotlivé fragmenty vašeho koberce. Zkuste to sami a uvidíte, že to není nic náročného a práce vás bude bavit.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]