Matka žádá Boha o znamení u hrobu 4letého syna. To, co zachytí na video, ji nechává v slzách

červený pták
Fotografie: Pexels

Video, které nešťastná maminka pořídila nad hrobem svého syna, trhá nejen rekordy v počtu shlédnutí na sociálních sítích. Při pohledu na tento malý zázrak se většina lidí rozpláče.

Teprve 4letého Jacka Robinsona potkal osud, který si pro své dítě rozhodně nepřeje žádný rodič. Již v takto mladém věku byl chlapci diagnostikován nádor na mozku, na jehož následky zanedlouho umřel. Jeho matka pořídila nad jeho hrobem video, které dojalo stovky lidí po celém světě k slzám. Je na něm vidět malý, nepatrný zázrak.

Rodina neustále truchlí nad ztrátou milovaného syna

Malý Jack za sebou nezanechal jen truchlící matku, steskem trpí i jeho dvojče a tři starší sestry. Není den, kdy by si na malého hocha nevzpomněli. Tři roky po jeho smrti matka natočila video, které pochází z místa jeho pohřbení. Vedle hrobu svého malého synka si v zármutku sedla a prosila zde nejen Boha, ale i svého zesnulého syna o znamení.

Po této prosbě natáhla ruku směrem k hrobu svého syna, to, co následovalo, je ve světě považováno za malý zázrak. Ve stejném okamžiku, kdy matka vyřkla svou prosbu, na její ruku přiletěl ptáček. Nejprve se na ženu jen upřeně díval, poté se přesunul na její rameno a něžně ji šťouchl do tváře. Matce bylo jasné, že se jedná o vytoužené znamení od jejího zesnulého syna.

Ženě připoměl ztraceného syna

I přesto, že se jednalo jen o malého ptáčka, jí bylo jasné, že se jedná o vytoužené znamení. Po letech utrpení a smutku tak na chvíli ve svém srdci pocítila lásku, která pocházela od Jacka. Tento zázrak jí přišel natolik neuvěřitelný, že se rozhodla o něj podělit na sociálních sítích. Video, kde malý ptáček ženě přistává na ruce, se stalo jednou ze senzací internetu.

I přesto, že se najdou lidé, kteří nevěří ve spojitost, dojemnost tohoto videa vyhrává. I kdyby se jednalo jen o pouhou náhodu, tento malý tvor dokázal na chvíli rozveselit a potěšit utrápenou mámu malého hocha. Někteří lidé se po poslechnutí celého dojemného příběhu této silné ženy neudrželi, a uronili slzu. Ke které skupině patříte vy sami?

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]