Po probuzení z kómatu žena napsala záhadný vzkaz, který odhalil celou pravdu

Fotografie: Depositphotos

Matka čtyř dětí prožila klinickou smrt. Její srdce se zastavilo na celých 27 minut. Když se probudila z kómatu, napsala podivný vzkaz, který zanechal její rodinu v úžasu.

Den, který Tině a Brianu Hinesovým navždy změnil jejich životy, se zdál zpočátku vcelku obyčejným. Manželé se těšili z návštěvy svého dlouholetého známého a nevnímali žádné náznaky, že by se cokoliv mohlo změnit. V tom ovšem Tina náhle zkolabovala. Její manžel okamžitě zahájil srdeční masáž, ve které pokračovala i přivolaná záchranná služba. Žena jako zázrakem přežila, ovšem po svém probuzení napsala záhadný vzkaz, po jehož přečtení její blízcí ztratili veškerá slova.

Ženě se šestkrát zastavilo srdce

Takřka okamžitě, kdy toho byla schopná, začala Tina Hinesová s rodinou sdílet detaily ze svého traumatického zážitku. V momentě, kdy prodělala náhlou srdeční zástavu, se jí totiž život obrátil vzhůru nohama. Osudného dne, 12. února 2018, se jindy vitální a čilá žena náhle zhroutila na příjezdové cestě u svého domu. Bylo to zrovna v momentě, kdy vyprovázela společně se svým manželem jejich rodinného známého z návštěvy. Díky pohotové reakci obou mužů ovšem jako zázrakem přežila.

Když Brian Hines vytočil číslo rychlé záchranné služby, operátorka ho okamžitě instruovala o tom, jak se provádí nepřímá srdeční masáž. V té se střídal společně s rodinným přítelem až do příjezdu záchranářů. Během resuscitace, která trvala neuvěřitelných 27 minut, se Tinino srdce ještě pětkrát zastavilo. Téměř nikdo nevěřil, že Tina přežije, a pokud, tak že se situace obejde bez trvalých následků. Ovšem stal se zázrak a žena se následující den z kómatu probrala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tina Hines (@_tinahines)

Bezprostředně po svém probuzení se snažila svým blízkým něco sdělit. Kvůli intubaci ovšem nemohla mluvit, proto jí její neteř podala svůj diář a pero. Tina vzala oba předměty do rukou a na prázdnou stránku něco napsala.

To, co se zpočátku zdálo jako nečitelná čmáranice, se později ukázalo jako jasné sdělení. V diáři stálo „Je to skutečné“. Když se Tinina rodina zajímala o to, co ženě připadá skutečné, ta se slzami v očích pohlédla k obloze a vše bylo rázem jasné. Tina během prodělané klinické smrti navštívila nebe.

Klinická smrt jí navždy změnila pohled na život

Na svém zážitku žena trvala i nadále. Během oněch osudných 27 minut se prý ocitla přímo před nebeskou branou, která byla celá zhotovená z perel. Rovněž její tělo údajně během resuscitace zářilo slabým žlutým světlem. Jelikož je Tina od svých šesti let hluboce věřící, celý zážitek její přesvědčení ještě posílil. V to, že Tinu zachránil sám Ježíš Kristus, věří i její manžel Brian a jejich široké okolí. Celý příběh ovšem nesdílel ani jeden z manželů, ale jejich neteř Madie Johnson.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tina Hines (@_tinahines)

Mladá žena si na předloktí nechala vytetovat tetino sdělení, které jí napsala v nemocnici do diáře a společně s krátkým textem, který celou situaci popisoval, ho zveřejnila na sociálních sítích. Vzhledem k zájmu, který její příspěvek vyvolal, se ho chopila světová média a Tinin příběh představila široké veřejnosti.

Během následujících let se Brian s Tinou rozhodli den, který navždy změnil jejich životy, lépe uchopit a zevrubněji popsat. Vytvořili proto webové stránky, na kterých sdílejí i dříve nezveřejněné detaily.

Zdroj: YouTube / Jaybird Media

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]