Ztracený kocour sám přišel k lampě, na které byl vyvěšen papír o jeho zmizení. Čekal, až pro něj přijdou

Fotografie: Celica21gtfour / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Domácí mazlíček se našel skutečně nemyslitelným způsobem. Nikdo sice nechce svého mazlíčka ztratit, ale když už k takové situaci dojde, je důležité udělat maximum, abyste ho dostali zpět domů.

Když pes nebo kočka uteče z domova, jejich majitelé obvykle oblepí město letáky. Samozřejmě kvůli tomu, aby každý, kdo se zvířetem přijde do kontaktu, informoval jejich majitele o tom, kde se zvíře nachází. Podobná situace nastala v Argentině, a tak rodina oblepila malé město plakáty v naději, že najde svou zmizelou kočku. Zvíře totiž uteklo z domova a jeho blízcí dělali všechno možné pro to, aby ho našli.

Jedinečná událost, která se stala virální

Je zřejmé, že není snadné vystopovat uprchlé zvíře – a v mnoha případech jsou tak tato stvoření navždy ztracena. Naštěstí tento příběh nespadá do této sféry, ale vypráví o skutečně jedinečné události, která se právě z tohoto důvodu stala virální. Nebyl to žádný hrdinský čin, ani nějaký nadpřirozený úkaz, jen to vypadalo, že se zvířátko nalezlo tak trochu samo.

Kocour čekal, až ho najdou

Dívka jménem Camila Castoldi šla po ulici, když si všimla jednoho z plakátů s obrázkem kocoura jménem Luis. Co dívku zaujalo, nebyla jeho fotografie, ale to, že pod kandelábrem seděl kocour shodný s fotkou z plakátu. Camilu tato náhoda překvapila a rozhodla se kocoura natočit svým chytrým telefonem. Camila, aniž by ztrácela další čas, kontaktovala číslo na plakátu, aby informovala Luisovy majitele, že našla kocoura, který se podobá tomu na vyvěšenému obrázku.

Dívka je s kocourem stále v kontaktu

Okamžitě šli za dívkou, jež si mezitím kocoura vzala a hýčkala ho. Když dorazili na místo, s radostí zjistili, že je to jejich Luis. Díky tomuto milému zvratu osudu se Luis mohl vrátit domů a opravdu to vypadá, že tento kocour dělal všechno možné pro to, aby ho našli. Rodina je Camile ohromně vděčná a den za dnem jí posílají fotky kocoura, kterého zachránila, a sdílejí s ní život, který mu umožnila znovu najít. Samozřejmě s Luisovou pomocí, že se tak ochotně posadil vedle vyvěšeného plakátu.

Zdroj: Virali

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]