5 chlapců vystoupí na pódium, aby se postavili svým tyranům a předali důležitou zprávu. O pár vteřin později začne porota plakat

Fotografie: Depositphotos

Chlapecká taneční skupina se postavila svým násilníkům v talentové soutěži Britain’s Got Talent. Teď sklízí ovace na sociálních sítích.

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé rozhodnou zařadit mezi ostatní uchazeče do honby za talenty. Samozřejmě, že je to často proto, že chtějí ukázat svůj talent, ale tento krok může skrývat i jiné důvody. Možná budou chtít sami sobě něco dokázat, realizovat si celoživotní sen, nebo k tomuto byli donuceni po sázce. Ale někdy je to také proto, že se chtějí postavit někomu jinému. Přesně to byl případ, kdy skupinka „5 Star Boys“ soutěžila v letošním ročníku Britain’s Got Talent.

5 Star Boys se postavili tyranům

Mladí kluci byli zpočátku šťastní a trochu nervózní, když vyšli na pódium. Ale když se přísný porotce Simon Cowell zeptal, proč jsou na místě, rychle se to změnilo. S vážným hlasem chlapci 5 Star Boys vysvětlili skutečný důvod, proč se do soutěže přihlásili. A sice zablokovat hrdlo všem tyranům tam venku. „Snažíme se dodat odvahu a sebevědomí chlapcům, kteří se věnují tanci. Ale není to pro nás vždy jednoduché, protože jsme šikanováni,“ říká na pódiu dvanáctiletý Bo.

Jedenáctiletý Toby věří, že je to také způsob, jak se posílit. „Říkáme si, že víme, že jsme lepší než oni,“ říká Toby a pokračuje: „Jen lidé na nás trochu žárlí.“ Stateční chlapci pak zaujali své místo na pódiu – a předvedli velmi silné taneční číslo na téma šikany.

„Rozplakali jste mě“

Po svém tanečním čísle byli kluci za snahu nesmírně pochváleni. Oni sami byli ovacemi vestoje dojati natolik, že se rozplakali – a i pro porotu to bylo emotivní. „Rozplakali jste mě. Myslím, že to bylo mimořádné číslo. Myslím, že byste na sebe měli být nesmírně hrdí, protože to bylo tak krásné,“ řekla porotkyně Amanda Holden.

Další porotkyně, Alesha Dixon, s úžasem v hlase a dojetím chlapcům řekla, že na ně musí být jejich rodiče hrdí. A konecně nejpřísnější z porotců, obávaný Simon Cowell, který byl z chlapců doslova unesen. „Wow, wow, wow, wow, wow. Když jste přišli na pódium, něco jsem cítil. Chápu, že je těžké, co jste nám řekli, ale slibuji, že tam teď stojíte jako pět silných chlapců, a můžete říct všem idiotům, že už nemohou dělat to, co dělali“, řekl Cowell a vše uzavřel tím, že to byl pro něj nejlepší konkurz, jaký za celý den viděl.

Zdroj: Onlinenytt