73letá důchodkyně prošla kompletní proměnou. Omládla o 20 let, nepoznala ji ani vlastní rodina

Fotografie: Depositphotos

Nový účes a profesionální make-up dokážou omladit o několik let. Tato dáma už měla plné zuby dlouhých vlasů a chtěla něco nového. Jak se proměna povedla, se podívejte ve videu.

Známý stylista Christopher Hopkins se zase předvedl. Tentokrát si vzal do parády 73letou dámu, která nutně potřebovala změnu účesu. Nebyla spokojená s dlouhými vlasy, jež stejně jenom stahovala do ohonu. Christopher jí tedy vytvořil luxusní vlnité mikádo, přidal líčení a tato dáma hned mohla vyrazit na taneční parket.

Rád navrací starším ženám ztracenou jiskru

Věk je jenom číslo, důležité je, na kolik se cítíte. A Sandy, jež žije v Bostonu, se cítí na 40 let. Stárnutí však doběhlo i ji, a tak při pohledu do zrcadla už zaznamenává na své pleti stopy únavy. Dlouhých vlasů, které by jí nejedna žena v jejím věku mohla závidět, se chce nekompromisně zbavit. Touží po šik účesu, jenž ji omladí.

Sandy tedy vyrazila do Minneapolis, kde sídlí studio slavného stylisty. Jeho kanál na YouTube s názvem „The Makeover Guy“ má miliony sledujících. Věnuje se především ženám ve zralém věku a pomáhá jim proměnou vzhledu získat nové sebevědomí i chuť do dalších let života. Většina těchto proměň nás nechává s otevřenou pusou. Málokdy po proměně poznáte ženu, která do studia přišla původně.

Nový vzhled dokonale podtrhuje její živou a mladistvou povahu

Sandy je živá a sebevědomá žena a těšila se, co z ní Christopher vykouzlí. A opět je to bomba. Sandy byste po proměně nepoznali. Omládla o dvacet let a do tváře se jí vrátila živost a mladistvost. Z původních dlouhých zplihlých vlasů Christopher vytvořil úžasné vlnité mikádo, které je nadýchané, takže to vypadá, že Sandy přibylo nejméně dvakrát tolik vlasů.

Fotografie: Freepik

Make-up tento stylista volí vždy spíše decentní a přírodní. Žádné velké extravagance. A proto Sandy působí naprosto přirozeně. Její pleť dostala zdravější barvu, krásné modré oči má jen lehce zvýrazněné linkou. Obočí je upravené, ale v přirozené světlé barvě, která ladí k vlasům. Rty jsou také jen lehce podtržené v přírodním odstínu. Ale ten rozdíl oproti původně unavené ženě je neuvěřitelný.

Je připravená vyrazit na lov

Sandy po proměně doslova ožila a nemohla si práci stylisty vynachválit. Řekla, že takhle může vyrazit do města a „klofnout nějakého chlapa“. Lidé, kteří zhlédli proměnu, nemohli uvěřit svým očím. „Proboha!!!! Souhlasím, vypadá o 20 let mladší! Moc se mi líbí její vlasy! Jak to sakra udělal, aby vypadaly tak husté! Vypadá to jako trojnásobné množství vlasů! Do toho, holka!“ neudržela se v jednom komentáři sledující. Přesvědčte se sami, zda tato proměna stála za to.

Zdroj: Relieved