89letý stařík rozváží pizzu, aby poplatil drahé energie. Jedno neobyčejné dýško mu ale v těžké situaci pomohlo

Fotografie: Kbh3rd / Creative Commons / Attribution 2.0

Starší vitální muž stále musí chodit do práce, aby pokryl své životní náklady. Ovšem díky sociálním sítím a lidem s otevřeným srdcem ho čekalo velké překvapení.

Řekli byste, že pokud se někdo dožije 89 let, měl by už v klidu odpočívat a užívat si poslední roky života. Bohužel ne vždy je to možné. Tento dědeček pracuje 30 hodin týdně jako rozvozce pizzy. Důchod mu na pokrytí nákladů včetně energií nestačí a příjem z této práce je pro něj tedy nezbytný. Jednoho pravidelného zákazníka však tento starý rozvozce pizzy opravdu zaujal.

Rozvozce pizzy byl vždy velice milý

Carlos Valdez opravdu miluje pizzu, a tak je pravidelným zákazníkem restaurace Papa John’s Pizza. Lahodnou pizzu mu vždy až ke dveřím přiveze Derlin Newey. Je to sice už starý pán, ale svoji práci dělá velmi dobře. Jeho průpovídky při předávání pizzy byly tak příjemné a osvěžující, že se Carlos rozhodl, že tato krátká setkání s poslíčkem bude natáčet.

Krátká videa, ve kterých si s Derlinem mezi dveřmi předávají pizzu, pak umísťoval na TikTok. Netrvalo to příliš dlouho a videa se starým doručovatelem pizzy si oblíbily tisíce a později statisíce lidí. Carlos nečekal, že se jeho příspěvky stanou tak populární. Jenom na TikToku měl přes 60 000 fanoušků a někteří z nich navrhli, aby se na Derlina uspořádala sbírka.

Vybrala se překvapivě vysoká částka

Toho se Carlos ihned chytil a opravdu požádal všechny své sledující, aby starého muže podpořili a poslali nějaký příspěvek. Netušil však, kolik peněz se nakonec vybere. Lidí s otevřeným srdcem se však našlo dost, a tak se nakonec ve sbírce sešlo v přepočtu 300 000 Kč. A to je už slušná rezerva na to, aby Derlin mohl práci opustit nebo si alespoň snížit pracovní úvazek.

Fotografie: Freepik

Dole ve videu se můžete podívat, jak Carlos se svou ženou navštívili Derlina u něj doma a předali mu vybranou částku v hotovosti. Derlin nejprve vůbec nechápal, co se děje, ani neznal sociální síť TikTok. Peníze, ale bezpečně poznal, když viděl kupu bankovek, neubránil se slzám. Povykládal manželům, že žije již roky sám a jeho důchod mu nestačí na pokrytí všech výdajů.

Nyní si však může v klidu dopřát zasloužený odpočinek. Lze předpokládat, že Derlinův příběh postupně zaujme více lidí a v další sbírce se pro Derlina vybere mnohem vyšší částka. Mnoho televizí už jeho dojemný příběh natočilo a odvysílalo. Díky tomu má tento milý rozvozce stále větší základnu fanoušků.

Zdroj: Desert

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*