Manželka si stěžovala na silné bolesti břicha. Zjištění lékaře přimělo jejího manžela okamžitě požádat o rozvod

Fotografie: Depositphotos

Když žena řekla svému muži, že ji bolí břicho, odvezl ji k doktorovi. Kdyby věděla, že se s ní kvůli tomu rozvede, asi by si tam zašla sama a nic mu neřekla.

Zrada ve vztahu je něco, co jen tak někdo nepřekousne. Je to kvůli tomu, že přímo zasáhne do partnerových citů, důvěry a lásky. Není snadné se s tím smířit a prostě odpustit. Muže z následujícího příběhu vůbec nenapadlo, že by ho jeho žena někdy podvedla, a i přes jeho důvěru na to došlo. A také se o tom dozvěděl docela dost zajímavým způsobem. Vše to začalo silnou bolestí břicha.

Zvláštní bolest břicha

Žena jménem Kona si několik týdnů stěžovala svému manželovi na bolesti žaludku. Ten tomu nejprve nevěnoval moc velkou pozornost, protože každého někdy může bolet břicho. Jenže když už to trvalo tak dlouho, rozhodl se, že ji raději zaveze k lékaři. Na pohotovosti Konu vyšetřili a zjistili, jaké jsou důvody její nesnesitelné bolesti.

Fotografie: Pexels

Pár u doktora uvedl, že už dlouhou dobu neměli sex a ani jeden z nich netušil, co by tuto nemoc mohlo způsobit. Gynekolog se tedy rozhodl udělat základní vyšetření, zda je všechno v pořádku a jestli budou třeba další testy. No, nakonec se ukázalo, že žádné další vyšetření ani testy nejsou třeba. V Konině pochvě totiž našel použitý prezervativ.

Muž jí nedokázal odpustit

Jasně, člověk by si řekl, že toto ještě není známka nevěry. Jenže tento pár nikdy nepoužíval prezervativ, protože to muži nebylo příjemné. Je tu tedy jediná logická možnost – Kona musela spát s jiným mužem a používat při tom prezervativ. Prosila, plakala, ale její manžel jí už zkrátka nedokázal odpustit a požádal o rozvod.

Zdroj: Leefspiritueel