Boty ukazují nejen na váš styl, ale také o vás prozradí, jakou máte osobnost

Nejenom, že šaty dělají člověka. Ještě větší vliv mají boty. Takové, jaké nosíte říkají o vaší osobnosti více, než si myslíte. Podívejte se s námi, co přesně. Zjistíte nejenom to, jací jste ve skutečnosti, ale také se vám povede zjistit i to, jací jsou lidé ve vašem okolí. Stačí se podívat níže, na jejich boty.

Jehlové podpatky

Mnoho žen nosí boty na podpatku. Často na podpatku velkém a jehlovém. Pokud patříte mezi ně, tak jste nezávislou a sebevědomou ženou, která si velmi věří a chce se ukázat. Také jste ženou, která má styl a je elegantní.

Baleríny

Tyto boty jsou velmi praktické a jsou také velmi pohodlné. Pokud je nosíte, jste spíše romantická duše, která však vyznává aktivní a sportovní styl. Jste ženou, která je nezávislá a která chce život, který bude pohodlný.

Nízké boty

Obvykle se jedná o klasickou jednoduchou volbu u těch žen, které jsou zaneprázdněné, a tak nemají čas vybírat. A je to pravda. Takové boty volí nejčastěji ty ženy, které jsou vytížené v práci, doma a nemají moc volného času.

Vysoké boty

Mohou být s podpatkem, nebo bez něho. V obou případech se jedná o volbu pro ženy, které chtějí být elegantní, ale v jejich životě dominuje jednoduchost. Také je volí ty ženy, které mají rády romantiku nejenom ve vztahu, ale i ve své domácnosti, kterou si tak zařizují.

Ploché boty

Volba, podle kterou jasně poznáte, že žena, která je nosí může být často zaneprázdněná, ale také je ženou, která má vždy vše naplánováno. Její život je dokonale zorganizován, což však vede i k tomu, že se mnohdy vytratí určitá spontánnost. Na druhou stranu negativní věci se jejímu životu často vyhýbají.

Sportovní boty

Ty už dnes nejsou jenom na sport, ale díky zajímavým designům také do města. Žena, která je nosí vyznává aktivní styl života a více než dámou chce být spíše malou holkou a puberťačkou. Někdy to dává najevo i výraznými designovými prvky, které její boty mají.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]