Čínská metoda odhaluje vrozené vlastnosti. Stačí znát rok narození

To jací ve skutečnosti jsme, ovlivňují naše vrozené vlastnosti. K odhalení pomůže unikátní čínská metoda založená na roku narození. Stačí vědět, kdy jste se narodili a tuto informaci porovnat s touto tabulkou. V tu chvíli se zařadíte do skupiny hvězdiček, která o vás řekne tyto zajímavé informace.

1 hvězda

Pokud jste v této skupině, charakterizuje vás hlavně komunikativnost a také velké emoce. Mnohdy máte i melancholické vrozené vlastnosti. Někdy se necháváte ovlivnit svými obavami, což mlže směřovat k tomu, že trpíte nemocemi.

2 hvězdy

Mezi vaše vrozené vlastnosti patří především starostlivost. Pokud jste ženou, tak budete skvělou matkou s rodinou na prvním místě. Mezi kladné vlastnosti patří také celková ochota, ale je to i trpělivost. Řada lidí má též velký talent na vaření.

3 hvězdy

Patříte do skupiny těch lidí, kteří jsou neradi na jednom místě. Nechcete, aby váš život jenom plynul, a chcete ho přímo ovlivňovat. Často myslíte jenom na sebe a nedokážete se omezovat, což může vadit vašemu okolí.

4 hvězdy

Rádi něco podnikáte a rádi cestujete. Cokoliv je pro vás důležité, to důkladně promyslíte a až potom se rozhodnete. Vaše vrozené vlastnosti jsou tedy spojeny s inteligencí, ale i s tím, že rádi poznáváte zajímavá místa a věci.

5 hvězd

Vaším kladem je silná vůle. Pokud si něco stanovíte, vždy dosáhnete svého cíle. Také jste jasným vůdčím typem, k čemuž vás mimo jiné předurčují také vaše organizační schopnosti a také organizační dovednosti. Někdy se však můžete i přecenit, což má negativní vliv na vaši psychiku.

6 hvězd

Pokud jste pro něho hodni obdivu, tak je to hlavně vaše píle a je to také vaše pracovitost. I díky ní dosahujete svých cílů, nejenom v pracovním životě. Mnohdy však podle své pracovitosti posuzujete ostatní, kteří se vám zdají málo výkonní.

7 hvězd

Žijete život, který je bezstarostný. Chcete si ho hlavně užívat. Pokud jste navíc ženou, tak můžete být i romanticky založena. Mnohdy se vlivem toho nedokážete přizpůsobit komplikovaným situacím a dělá vám problém rozhodování ve velmi důležitých věcech.

8 hvězd

Lidé narozeni v tomto roce jsou typickými workoholiky. Pracujete více, než je zdrávo a to se následně negativně podepisuje na kvalitě rodinného života, na kvalitě osobního života, ale často i na vaší psychice, jelikož neznáte dovolenou.

9 hvězd

Také se můžete pyšnit hlavně kladnými vlastnostmi. Mezi ty můžeme zařadit celkové nadšení pro jakoukoliv věc, ale také to může být síla, stejně jako velká aktivita ke všemu, co vás čeká. Pozor však na to, že někdy svým chováním a jednáním můžete ubližovat.

Fotografie: Simescu Doina