Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu mají netradiční schopnosti a nezvyklou sílu. Patříte k nim i vy?

Fotografie: Freepik

Věříte v sílu zvěrokruhu? Tato znamení zvěrokruhu se pyšní zvláštní mocí a netradičními vlastnostmi, které z nich dělají úspěšná jedince. Zjistěte, zda patříte k nim a umíte své nadání správně rozpoznat a využít.

Beran

Zástupci tohoto znamení jsou rození vůdci. Mohou mít pocit, že je něco neviditelného vždy tlačí vpřed a nenechá je to si odpočinout, dokud nedosáhnout svého. I když Berani čelí překážkám, nikdy se nevzdávají. Tvrdohlavost jim pomáhá zůstat na správné cestě.

Takoví lidé vyčnívají z davu svou energií a důsledností v jednání. Pokud jste na cestě ke svému cíli ztratili víru nebo nadšení, vezměte si s sebou na pomoc zástupce tohoto znamení zvěrokruhu.

Fotografie: Freepik

Rak

Raci bývají schopni upřímně odpustit i těm, kdo se proti nim provinili opravdu tím nejhorším způsobem. Toto znamení zvěrokruhu je šťastné, pouze když jsou šťastní i ostatní. Umí obětovat své zájmy i klid pro ostatní. Není divu, že často vidíme Raky plakat nebo mít špatnou náladu.

Jsou velmi citliví na potíže vlastní i svých přátel a hluboce je s nimi prožívají. Jsou tedy těmi nejlepšími přáteli i partnery a pomohou vám z každého problému. Vždy se můžete spolehnout, že vám budou stát po boku, když vám nebude dobře.

Lev

Lvi dostali shůry sílu, touhu vést a sebevědomí. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu jsou velmi zajímavé osobnosti. Jejich vnitřní energie a mír inspiruje ostatní a dodává jim odhlodání. Lvi také dobře vědí, čeho chtějí v životě dosáhnout, a za tím si jdou.

Ve společnosti se chovají důstojně a ví, jak bránit své principy. Lvi nikdy nebudou oběťmi okolností. Naopak jsou připraveni jít celou cestu klidně i sami a dosáhnout svých cílů. Někdy se toto znamení zvěrokruhu vyznačuje přílišnou tvrdohlavostí, nicméně tato vlastnost může také přinést pozitivní výsledky.

Ryby

Láska je pro ryby alfou i omegou jejich života. Čerpají z ní energii a sílu. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu vynikají svou obětavostí, přirozeností a oddaností. Plně důvěřují svému partnerovi a stojí za ním. Ryby mohou obětovat své štěstí pro milovaného člověka, pokud jsou opravdu zamilovaní. Jejích oddanost je skutečně nesmírná, ale může jim to být i ke škodě, pokud se setkají s člověkem, který jejich dobroty zneužívá.

Fotografie: Freepik

Štír

Mívají mezi ostatními znameními spíše špatnou pověst, ale ve skutečnosti vůbec nejsou zlí, spíše komplikovaní. To ale určitě nemusí být špatně, jen se s nimi člověk musí naučit jednat a pochopit jejich touhy a motivace. Bývají velmi odhodlaní, emocionální, mají silnou intuici a všechno berou velmi vážně. Mají také určitou dávku osobnostního kouzla a charismatu.

Mají rádi velké změny a nebojí se ze dne na den změnit svůj život od základů, pokud to budou považovat za správné. Mají i smysl pro humor, ale nesnáší, když si někdo utahuje právě z nich.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]