Znamení zvěrokruhu, která z vás nenápadně vysávají energii. Raději si je nepouštějte k tělu

Fotografie: Freepik

Lepší je držet se od takových lidí dál. Všichni máme své dobré a špatné stránky, ale následujících pět znamení zvěrokruhu mají velmi obtížný charakter, se kterým budete bojovat. Kromě toho jsou velmi chytří a vysávají energii nenápadně. Někdy je to ale těžké to zjistit, protože jsou mistry manipulace.

Některá znamení se v emocionálním vývoji zastavila

Emociálně nevyrovnaní jsou lidé, kteří se narodili ve znamení Ryb. Vydírají, lžou a nemají problém uchýlit se i k jiným praktikám. Udělají všechno, aby dostali, co chtějí. Nejhorší na tomto jednání je, že někdy to ani nepoznáte. Ryby okamžitě vytáhnou živou munici a jdou přes mrtvoly.

Nezajímají se o pocity druhých lidí, vidí jen sami sebe a myslí jen na vlastní potřeby a přání. Používají osoby kolem sebe jako nástroj k dosažení svých cílů nebo překážek, které je potřeba odstranit.

Blíženci s každým kolem sebe zacházejí pohrdavě. Cítí se tak lépe a nesnaží se to skrýt. Navíc je poznáte podle toho, že jsou vždy nespokojeni. Vyzařují negativní energii na kilometry daleko. Nic se jim nelíbí, nic jim není dost dobré. Jsou posedlí extrémním pesimismem, umí mistrovsky kazit náladu a přehánějí špatné věci.

Fotografie: Freepik

Rádi zatěžují ostatní svými problémy. Stěžují si, jak jsou nešťastní, jsou zraněni a jak hrozný je celý svět. Cokoliv uděláte, bude to špatně a Blížencům se to nebude líbit. Jsou velmi chytří v tom, aby se všichni okolo cítili provinile. Nesnesou radost ani štěstí, rádi tyto emoce ničí.

Býci mají rádi, když se o ně starají ostatní

Nevracejí se na noc, ale moc dobře vědí, jak tím druhým ubližují. Vypnou si telefon a nechají dopis na rozloučenou. Mluví o sebevražedných myšlenkách a vážných zdravotních problémech. Mají často nervové poruchy a jsou depresivní. Mají rádi, když ostatní projeví zájem a soucit.

Fotografie: Pixabay

Panny jsou přesvědčeny o své nadřazenosti a dokonalosti. Vědí nejlépe všechno a také mají vždy pravdu. Rádi přednášejí a kritizují ostatní. Ti z Panen mohou udělat ještě sebevědomější osobu, cokoliv ale pro ně uděláte, bude špatné a malé velikosti. Panny jsou dokonalé a pracují na lepším světě.

Být v přítomnost Beranů je emocionálně stresující a vyčerpávající. Stejně jako Blíženci také Berani rádi zatěžují svými problémy ostatní osoby. Beran je chodící neštěstí. Jeho emoce jsou často mimo kontrolu a mají časté exploze hněvu. Mohou být zlí a jsou mistry v ubližování druhým. Rychle najdou slabá místa a útočí právě tam. Všechno umí vysvětlit tím, že mají velké emocionální problémy, což je pravda jen málokdy. Lidé tohoto znamení jsou skvělým příkladem, že peklo je dlážděno dobrými úmysly. Čím jsou lepší, tím větší zlo napáchají. A nikdy se přitom necítí provinile.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]