Dejte ruce k sobě a věnujte pozornost tomuto detailu. Vznikne tato čára, která toho o vás hodně prozradí

Jestliže byste se rádi dozvěděli více informací o někom jiném, podívejte se na jeho dlaně a na čáru mezi nimi. Možná budete překvapení tím, co lze vyčíst.

V momentě, kdy se seznámíte s někým novým, nejspíše budete očekávat nové dobrodružství a také budete mít radost z toho, že můžete poznávat opět něco nového. Pokud se vám ale nechce čekat a rádi byste o daném člověku zjistili trochu více, podívejte se mu na dlaně. Pokud totiž dá dlaně vedle sebe, vznikne určitá čára, dle které toho lze poznat o tomto člověku opravdu hodně.

Dejte ruce k sobě

Ať už si tento test vyzkoušíte na sobě nebo na někom jiném, jediné, co k tomu potřebujete, je dát ruce před sebe tak, abyste viděli do dlaní. Poté k sobě dejte ruce, aby se kraje dlaní dotýkali a palce směřují ven. Tímto spojením vznikne čára, která toho na člověka hodně prozradí.

Když je čára na pravé ruce výše než na levé

Jakmile spojíte dlaně k sobě a vznikne mezi nimi čára, podívejte se, jaký je její přesný tvar. Pokud je čára na pravé ruce výše než na levé, znamená to, že jste dobrým přítelem / přítelkyní. Ve vašem životě si můžete hledat někoho, kdo je starší než vy, protože víte, co od života chcete. Nezáleží vám na tom, co si o vás myslí druzí a snažíte si užívat život takový, jaký je. Možná působíte na své okolí divně, ale vy si pouze žijete po svém.

Čára na levé ruce je vyšší než na pravé

Pokud jste si všimli opačného případu, než je ve výše zmíněném popisu, určitě nejste na nikom závislí a ani nechcete. Nepotřebujete k životu lásku, protože se umíte zabavit i vy sami. Rádi si užíváte dobrodružství, v životě přijmete každou výzvu a jestliže vám do života vstoupí láska, přijmete ji, ale musí si zvyknout na vaší dobrodružnou povahu. Když v životě něco chcete, jdete si za tím a nebojíte se přitom prorážet různé překážky.

Čáry jsou stejně vysoké

Může nastat i případ, kdy po spojení rukou zjistíte, že jsou obě čáry stejně vysoké. Tento fakt naznačuje, že jste velice klidná osobnost, která nemá ráda změny a má ve věcech pořádek. Jakmile nastane doba, kdy se stanete rodičem, budete vzorem pro ostatní lidi, protože budete skvělým otcem / matkou. Lidé se na vás mohou spolehnout a obrátit se na vás, když potřebují. Díky vám někteří lidé začnou opět věřit v lidskost a v to, že dobří lidé ještě existují.