Bratr princezny Kate zveřejnil fotografie, které obletěly celý svět. Tyto snímky dosud nikdo neviděl

Fotografie: Depositphotos

Mladší bratr princezny Kate se podělil s ostatními o vzácné fotografie, za nimiž je mimořádně dojemný příběh. Svěřil se, kdo mu pomáhal v těžkých chvílích.

Bratr princezny Kate sdílel na sociálních sítích fotografie, které všechny dojaly. Je na nich také jeho malý syn, jehož příliš často neukazuje. U příspěvku se svěřil s tím, kdo hrál v jeho životě jednu z nejdůležitějších rolí a komu vděčí za to, že se seznámil se svou manželkou. Vzkaz poslal také svojí nemocné sestře.

O své nejlepší kamarádce také napsal knihu

Bratr princezny Kate, James Middleton, se na svém instagramovém účtu pochlubil fotografií svého ročního synka Iniga, manželky a také dvou pejsků, které vlastní. Tuto dojemnou sérii snímků však věnoval fence Elle, která už bohužel nežije. V životě však pro něj po dlouhých 15 let hrála tak významnou roli, že o ní dokonce napsal knihu Seznamte se s Ellou: Psem, který mi zachránil život.

Díky ní se totiž seznámil se svojí ženou Alizée a také mu velmi pomáhala v době, kdy trpěl klinickou depresí. „Ella a Inigo se nikdy nepotkali, ale každou chvíli je Ella s námi,“ svěřuje se v příspěvku s fotkou jeho malého syna. Vděčím Elle za to, že mi zachránila život, když jsem trpěl klinickou depresí, představila mě mé ženě, dala mi smysl a bezpodmínečně mě milovala,“ citoval Jamese Middletona deník Mirror.

Princ William kompletně mění obraz monarchie. Tato změna bude mít zásadní dopad na celou společnost

Podporuje také svoji nemocnou sestru

Ačkoliv zveřejňuje fotografie na svých sociálních sítích jen sporadicky, je z nich zcela zřejmé, že tento muž je skutečně velkým milovníkem psů. Vlastní jich hned několik. Dokonce má na svém kole nainstalovaný speciální vozík, ve kterém je může brát s sebou na projížďku. Jeho knihu si již brzy budou moci zákazníci koupit v britských knihkupectvích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Middleton (@jmidy)

James Middleton také velmi podporuje svoji nemocnou sestru Kate. Pevné sourozenecké pouto nedávno potvrdil zveřejněním snímku, na kterém jsou společně v době, kdy byli ještě dětmi. „Za ta léta jsme spolu zdolali mnoho hor. Tuhle s vámi jako rodina zdoláme také,“ připsal povzbuzující vzkaz. Na SvětěKreativity si můžete také přečíst čerstvé novinky o zdravotním stavu princezny Kate.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*