Čerstvé novinky ohledně zdravotního stavu princezny Kate zvedly celý svět ze židlí

Fotografie: Depositphotos

Princezně Kate by se podle posledních zpráv mělo dařit dobře. Všichni tak čekají, kdy ji konečně uvidí na veřejnosti. A příležitost se naskytne již tuto sobotu.

Všichni očekávají s napětím, zda už brzy uvidí oblíbenou princeznu Kate, která se na veřejnosti neobjevila od prosince. Nyní všem svitla naděje. Podle zdroje z paláce by se ráda zúčastnila právě probíhajících každoročních oslav Trooping the Colors. Mohla by tak dle deníku Express s ostatními členy královské rodiny vystoupit na balkoně Buckinghamského paláce při tradičním přeletu RAF.

V sobotu proběhne přehlídka královského vojska

Fanoušci princezny Kate budou možná velmi mile překvapení. Ještě před pár dny nikdo nepočítal s tím, že by se mohla brzy objevit na veřejnosti. Teď se však zdá, že pokud jí to zdraví dovolí a bude se cítit dobře, ráda by se ukázala i s rodinou na balkoně Buckinghamského paláce. Právě probíhá každoroční oslava králových narozenin, jejichž součástí je i velkolepá vojenská přehlídka Trooping the Colors, která se koná první tři červnové soboty.

Princezna Kate se naposledy objevila na veřejnosti během vánočních oslav na konci loňského roku. Poté, co jí lékaři v únoru diagnostikovali rakovinu, podstupuje preventivní léčbu a na veřejnosti se neobjevuje. Kensingtonský palác podle deníku Mirror nevyloučil, že by se princezna mohla objevit alespoň na balkoně Buckinghamského paláce, při tradičním sledování přeletu stíhaček RAF.

Princezna Kate zažívá krušné období. Toto rozhodnutí prince Williama nese jen velmi těžko

Kate by chtěla podpořit nemocného tchána

„Vzhledem k tomu, že král má řadu královských povinností a vyzařuje pozitivitu ve velmi obtížné době pro královskou rodinu, její vystoupení na balkóně by bylo jasným znamením, že se její zdravotní stav zlepšuje. Díky tomu by se velkolepá slavnost stala skutečně radostnou událostí,“ řekl pro Express královský komentátor Richard Fitzwilliams.

Fotografie: Depositphotos

Zdroj blízký princezně prozradil, že sama by se přehlídky velmi ráda zúčastnila, aby vyjádřila podporu svému tchánovi, který rovněž bojuje s rakovinou. Konečné rozhodnutí však nebude na ní a princezna Kate se bude řídit radami lékařů. I pro samotného krále by to byl jistě krásný dárek k narozeninám. Na SvětěKreativity jsem rovněž psali o tom, že princezna Kate často zůstává sama. Povinnosti prince Williama často odvádí od nemocné manželky.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*