Princezna Kate zažívá krušné období. Toto rozhodnutí prince Williama nese jen velmi těžko

Fotografie: Depositphotos

Princezna Kate nemůže kvůli léčbě rakoviny doprovázet svého manžela. Ten v poslední době rodinu opouští stále častěji, a to i na několik dní. Kate tak vše musí zvládnout sama.

Princezna Kate se s rakovinou léčí již několik měsíců a na veřejnosti se vůbec neobjevuje. A nebude tomu jinak ani v nejbližší době. To však neplatí o princi Williamovi, který se svých povinností zcela vzdát nemůže, a navíc musí někdy zastoupit i svého otce, jenž se rovněž léčí s rakovinou. Jak uvádí TN, princ William tak na svou manželku a děti příliš času nemá. Momentálně například odcestoval do Francie kvůli oslavám výročí vylodění v Normandii.

Princ William odcestoval do Francie

Poté, co byl princezně Kate v únoru diagnostikován neupřesněný typ rakoviny břicha, stáhla se kvůli léčbě do ústraní. Většinu času tráví v domě v Kensingtonském paláci se svými dětmi. Princ William se snaží manželku v léčbě podporovat, ale zcela opustit své povinnosti nemůže. A to i s ohledem na to, že omezený program má kvůli léčbě rakoviny i král Karel III.

Kate tak bude muset se svými dětmi nyní zůstat sama. Už včera se William účastnil ve Francii memoriálu vylodění v Normandii, kde zastupuje svého nemocného otce. A jeho aktivity, kdy nebude moci být doma, pokračují. Blíží se totiž každoroční vojenská přehlídka Trooping the Colour, jíž se tradičně účastní celá královská rodina.

Blízcí přátelé princezny Kate prozradili detaily o jejím zdravotním stavu. Těchto zpráv se lidé obávali

Nemocnou Kate bude zastupovat armádní generál

Jak uvádí deník Mirror, jde o jednu z největších vojenských ceremonií roku. Králi se bude představovat asi 1 600 průvodčích vojáků, 400 hudebníků a více než 200 koní. Stíhačky RAF rovněž obvykle přelétají nad Buckinghamským palácem a průvod je sledován královskou rodinou z balkonu paláce. Kate se ale přehlídky s jistotou nezúčastní a zastupovat ji bude jeden z generálů.

Některé signály však naznačují, že by na tom princezna Kate měla být dobře. V posledních dnech byla vícekrát spatřena na soukromé procházce se svými dětmi, a to je podle mnohých velmi dobré znamení. Všichni se tak těší, až se uzdraví a bude se moci připojit k princi Williamovi na veřejných vystoupeních. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o neutichajících napjatých vztazích v královské rodině. Harry a Meghan čelí obrovské kritice kvůli nevhodnému chování vůči Kate a Williamovi.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*