Její osamělá cesta autobusem se změnila v živou noční můru. Video natočené cestujícím otřáslo sítí

Fotografie: Depositphotos

Nepříjemnou situaci zažila žena v UK, když jela autobusem téměř sama. Kromě ní a jednoho dalšího cestujícího bylo vozidlo prakticky prázdné než do něj nastoupil agresivní muž.

Autobus byl téměř prázdný, když do něj najednou nastoupil muž, která se začal chovat agresivně. Vybral si místo vedle žene, která zde seděla, byť se mu nabízelo nespočet dalších sedadel. Nejen, že se k ní posadil, ale také ji začal bezdůvodně urážet a vyhrožovat. Obzvláště pro ženy bývá taková situace dost postrašující a často vede k fobiím z hromadných dopravních prostředků.

Situaci natočil TikToker

Celý incident zaznamenal TikToker jménem James, který byl náhodou v autobuse a v pravou chvíli vytáhl telefon, aby situaci natočil. Následně ho zveřejnil na sociální sítě a stalo se velice rychle virálním. Ve videu žena zmiňuje, že si nepřeje, aby vedle ní seděl někdo cizí, když je autobus v podstatě prázdný. Agresivní muž však začal křičet a sprostě nadávat.

@ceowally Who goes and sits next to a woman whos on her own seated on a empty bus? THE AUDACITY 😂 #fyp #ukbus ♬ original sound – Wally🧑‍🎄

Jak v takové nepříjemné situaci reagovat

Žena si naštěstí toto neetické chování nenechala líbit a muži se nijak nepodvolila. Je jasné, že by mu to akorát hrálo do karet a kdoví, jak by se to všechno nakonec vyvrbilo. Taková situace se může někdy vyvinout opravdu špatně a většinou je to ze strachu z toho, že jim muži po jejich odmítnutí ublíží. Tento případ se ale stal dokonalým příkladem toho, jak mají ženy v této situaci reagovat.

Mnoho komentujících vyjádřilo ženě podporu a chválili ji za její odvahu a odhodlání. Mnoho lidí zároveň vyjádřilo smutek a frustraci z toho, že ženy často zažívají tak nepříjemné situace. „Muž, který působil jako úchyl se úplně styděl, když jsem ho odmítla“, podotkla oběť tohoto nemilého incidentu. Na druhou stranu, video se stalo motivací pro všechny ženy, aby v takových chvílí zůstaly silné a rozhodně si nenechaly nic a od nikoho líbit.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]