Chcete vypadat o deset mladší? Následující tipy na účesy vám pomohou

Chcete vypadat mladě, krásně a svěže? Chcete každého oslnit? Zkuste naše tipy na elegantní a šik účesy. Pokud chcete změnit svůj vzhled bez použití líčidel nebo výrazné změny šatníku, která může být hodně nákladná, tak jste na správném místě. Máme pro vás několik tipů na úpravu účesu, díky kterým se budete cítit nejméně o deset let mladší. Vyzkoušejte je a sami uvidíte, jak se za vámi budou všichni otáčet.

Touha být krásná

Která žena by netoužila po tom, aby stále vypadala mladě a krásně. S přibývajícím věkem to ovšem mnohdy nejde. Ať chceme nebo nechceme, potká to každého, a nic s tím neuděláme. Možností je ovšem vyzkoušet pár tipů, které vám zajistí, že budete kdykoliv vypadat k světu, mladě a krásně. I když ona taková vráska taky není k zahození, holt zkušenost. Pojďme se ale podívat na zmíněné tipy.

Nevěřte stereotypům

Stereotypy a všeobecné řeči nám vykládají, že nošení krátkých vlasů je vhodné spíše pro mladé ženy. To ovšem není pravda. Nikdo vám přece nemůže říkat, co můžete nosit, a co ne. Ve finále platí vždy trvalé pravidlo, které říká, že není důležité, co máte na sobě, důležité je, abyste byli spokojení.

Zvolte krátký sestřih

Pokud chcete vypadat alespoň o deset mladší, vřele vám doporučujeme vyzkoušet změnu účesu. Takový krátký sestřih, který je oblíbený u mladých žen a dívek, by vám mohl velmi pomoci. Samozřejmě, že je potřeba dopředu si promyslet, o jaký účes byste měli zájem, a zda je vůbec pro vaše vlasy vhodný. Naprosto nejlepším řešením je, zajít ke svému kadeřníkovi pro radu, nebo navštívit nějaký profesionální kadeřnický salón. Na těchto místech vám určitě poradí, co s vašimi vlasy dělat. Pro inspiraci a představu můžete použít některou z uváděných fotografií. Sami vidíte, že krátký sestřih je opravdu cool.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]