Synovec místo kapra vylovil z rybníka 25 let starou kabelku. Po jejím otevření nastalo plno zvratů

Fotografie: Auckland Museum / Creative Commons / Attribution 2.0

Tento malý chlapec spolu se svým strýcem vylovili během rybolovu starou tašku. Po chvíli jim však došlo, že našli něco naprosto šokujícího.

Často se stává, že lidem spadne do vody nějaká věc, která již bohužel nelze bez speciální pomoci vylovit – například taková ztráta telefonu je pravděpodobně největším vrcholem smůly. Není proto žádným překvapením, že se v průběhu posledních desetiletí ztratilo poměrně hodně materiálu, jenž nyní leží na dně různých řek, rybníků nebo samozřejmě také moří. V tomto případě se však stalo něco neuvěřitelného. Mladý chlapec se svým strýcem našli při rybolovu 25 let starou tašku, která byla odcizena nevinné ženě.

Taška, která zmizela beze stopy

Když byli Ben Myerem a jeho jedenáctiletý synovec na rybách, netušili, že se jim někdy poštěstí být svědky zázraku. Po cestě za úlovkem se totiž jejich prut za něco zahákl, ale ryba to rozhodně nebyla. Nemohli přijít na to, co to je – dokonce museli použít síť, aby záhadný předmět vytáhli z vody. Oba však byli velmi překvapení. Byla to stará kožená kabelka. Když ji konečně zvedli a otevřeli, našli v ní spoustu různých věcí, včetně několika obrázků dítěte a kreditních karet. Bylo tam však i mnoho dalších zajímavých předmětů.

Oba muži po chvíli přišli na to, že kabelka patří jejich rodinné přítelkyni, takže netrvalo dlouho a kontaktovali ji, aby jim o tomto unikátním nálezu řekli. Ta nemohla uvěřit svým vlastním očím. Řekla, že jí kabelku ukradli již v roce 1992 a ona rozhodně nečekala, že ji ještě někdy uvidí. Neměla sice velkou hodnotu, ale bylo v ní mnoho věcí, které pro ženu hodně znamenaly.

Nenahraditelné fotky a vzpomínky

Žena jménem April Bolt ztratila kabelku před pětadvaceti lety a rozhodně si nikdy nemyslela, že ji najdou její přátelé při náhodném rybolovu v Jižní Karolíně. Měla velkou radost, protože uvnitř našla fotografie jejího tehdy patnáctiměsíční syna. Sama říká, že vzhledem k tomu, že je to už 25 let, je to naprosto neuvěřitelné. Tyto krásné fotografie jejího syna jí opravdu chyběly. Zde se můžete podívat na vyprávění o této výjimečné události.

Zdroj: InspireMore