Omylem spláchla zásnubní prsten do záchodu. O 20 let později zažila obrovský šok. To si zaslouží pozornost

prsten s diamantem

Zásnubní prsten je věc, kterou nikdo nechce ztratit. Určitě se to povedlo už mnohým. V tomto případě se však prsten majitelce vrátil po dvaceti letech!

Opravdu nečekané rozuzlení měla ztráta tohoto zásnubního prstenu. Budoucí nevěstě se jej podařilo spláchnout do záchodu nedlouho poté, kdy byla požádána o ruku. Krásný zlatý prsten s diamantem tak byl nenávratně pryč. I když podnikla i odvážné kroky, aby se ho pokusila získat zpět, prsten už nikdy nenašla.

Dostala dárek, který nečekala ani ve snu

Nick a Shania Dayovi z americké Floridy už byli svoji 20 let, když slavili Vánoce u Nickových rodičů. Pod stromečkem na Shainu čekal malý dáreček. Netušila, co v něm je, ale když jej rozbalila, nemohla uvěřit vlastním očím. V malém keramickém záchodku byl ukrytý její zásnubní prsten, který před dvaceti lety nenávratně zmizel v potrubí tohoto domu.

Tehdy měla prstýnek odložený na poličce, když se však otáčela, aby spláchla, podařilo se jí prsten z poličky shodit rovnou do záchodu. Než si uvědomila, co se stalo, prstýnek už byl odnášen proudem vody do kanalizačního potrubí. Tehdy byla ze ztráty prstenu, tak zoufalá, že donutila budoucího tchána, aby otevřel septik. Doufala, že prsten alespoň někde uvidí.

Ani odvážné prohledání septiku nepomohlo

Snažila se septik propátrat alespoň tyčí, bylo však jasné, že nemá šanci jej najít. A tak ztrátu patřičně oplakala. Po svatbě si navlékla snubní prsten a už se tím netrápila. Teď, po dvaceti letech, jej však opět držela v ruce. Zlatý kroužek s velkým diamantem a nechápala, kde se tu vzal a jak k němu tchán s tchýní opět přišli. Vysvětlení však bylo úplně jednoduché.

toaleta v koupelně

Rodiče jejího muže totiž v nedávné době rekonstruovali celou koupelnu. Když instalatér odmontoval záchod z podlahy a nechal do vany vytéct vodu z nádržky, prsten vypadl. Byl tam celých těch dvacet let zaseknutý. Bylo zrovna před Vánoci a tak to byl ideální dárek pro jejich snachu. Nález pojali i s vtipem, protože prstýnek umístili do miniaturního záchodu, takže se všichni ještě i nasmáli.

Po svatbě se zásnubní prsten nosí na pravé ruce

Shania měla obrovskou radost, ale dodnes nedokáže pochopit, že prstýnek neputoval rovnou do septiku. I když byl kroužek zlomený, s diamantem se naštěstí nestalo vůbec nic. Nechali ho tedy opravit a vyčistit. Diamant tak dnes září úplně stejně, jako před dvaceti let, když jí Nick požádal o ruku a prstýnek ji navlékl.

snubní prsteny

Zásnubní prstýnek se od snubního liší tím, že jej dostává pouze žena a to při žádosti o ruku. Vybírá jej muž a zpravidla je osazen nějakým kamenem. Navléká se na levý prsteníček. Má značit, že tato žena už je zasnoubená a brzy se bude vdávat. Snubní prstýnky si pak vybírají budoucí manželé společně a spíše se jedná jen o kroužek, bez kamínku, který je zevnitř opatřen zvoleným nápisem. Po svatbě si žena zásnubní prsten přendá na pravou ruku, případně nosí oba vedle sebe.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*