Co se starými svetry? Možností je nespočet

Připravujete si věci na podzim a zimu a zjišťujete, že máte hromadu svetrů a nevíte, co s nimi? Všechny svetry neunosíte a některé už mají dokonce i nějakou tu vadu na kráse?

Pak je rozhodně nevyhazujte, protože svetr se dá v domácnosti využít mnoha způsoby. Už si jej sice neobléknete, ale zato může nadělat spoustu parády ještě jinak. Jak naložit se starými svetry vám prozradíme v dnešním článku.

Pelíšek pro domácí mazlíčky

Máte-li doma pejska, můžete mu z vašeho starého svetru vyrobit obleček. Jestliže se vám tento nápad nelíbí, pak ještě existuje další možnost, a tím je výroba nového pelíšku. Pokud nevíte jak na to, moc rádi vám poradíme. Stačí, když si prohlédnete přiložený videonávod.

Svetry použijte na stylové polštáře

Dekorativní polštářky najdete patrně v každé domácnosti. Ať už na sedací soupravě nebo na posteli v ložnici či dětském pokoji. Jsou to zkrátka nepostradatelní pomocníci i výtečná dekorace. Mnohdy bezvadně poslouží i na sezení, když se sejde větší počet hostů. Připravit si polštáře není nic složitého. Pokud si přeci jen netroufáte vzít do rukou nůžky, jehlu a nit či nastartovat šicí stroj, pak si je vyrobte přesně tak, jak uvidíte v návodu. Uzlík snad udělat zvládnete. Přejeme hodně povedených a originálních polštářů.

Malá kabelka

Chystáte se na večírek a přemýšlíte, kde vzít malou roztomilou kabelku? Na večírky se přeci jen ty velké příliš nehodí. Pak si připravte starý svetr, klidně i korálky či jiné ozdoby, tavnou pistoli, jehlu, nit, nůžky a pusťte se do práce. K výrobě takové kabelky budete potřebovat pouze rukávy. A co se zbytkem svetru? Třeba jinou kabelku a větší. Na youtube najdete inspirace spousty včetně návodů. Inspirujte se výrobou malé kabelky a pusťte se s chutí do práce.

Obrázek: pixabay.com