Chlapec poslal narozeninové přání zesnulému otci do nebe. Láskyplná odpověď pošťáka dojala i jeho matku

Fotografie: Depositphotos

Chlapec napsal dopis svému mrtvému otci k narozeninám. Nakonec na něj dostal odpověď od poštovní společnosti. Vše bylo velmi dojemné.

Život přináší lidem nejrůznější rány. Smrt se nevyhne nikomu, ale když přijde dříve a nečekaně, zasáhne to všechny ještě více než obvykle. Není jednoduché takovou událost zpracovat. Navíc pokud měl dotyčný malé děti, jde to ještě hůř. Máte povinnost vymyslet, jak jim to vysvětlíte a podáte, aby to nějak pochopily. Navíc mají vždy spoustu otázek, které je potřeba zodpovědět, což opravdu neprospěje vaší psychice. Musíte zatnout zuby a snažit se být co nejsilnější pro svoje děti.

Dopis do nebe

Sedmiletý chlapec z Anglie přišel o svého otce. Kolem Vánoc měl slavit narozeniny, a tak si hoch přál mu popřát k narozeninám. Matka vymyslela, že mu společně napíšou a pošlou dopis do nebe. Napsali tedy přání a vložili je do obálky. Protože neznali přesnou adresu, rozhodli se na psaní nadepsat: „Milý pošťáku, můžeš to vzít do nebe k narozeninám mého táty?“ Poté dopis odnesli do poštovní schránky a čekali na odpověď, i když matka věděla, že žádná nedorazí.

Odpověď od pošťáka

V tom se ale pletla, poštovní společnost jim totiž odpověděla, a to opravdu dojemně. Původně prý chlapce chtěli kontaktovat ohledně komplikací, ale nakonec se jim podařilo doručit dopis jeho tatínkovi přímo po nebeské dráze. Společnost Royal Mail hocha ubezpečila, že dopisy do nebe bude stále doručovat bez větších komplikací. Jedná se o jejich prioritu vůči zákazníkům. Chlapec zářil na všechny strany a byl opravdu štěstím bez sebe. Toto nikdo z rodiny nečekal.

Na autě našel podivný dopis. Už 1. věta nemilého překvapení za stěračem ho kompletně omráčila

Matka se rozhodla firmě veřejně poděkovat a vše zveřejnila na sociální sítě. Hlavně se zaměřila na pošťáka, který to pro ně udělal. Mohl si dopis pouze nechat u sebe a dál nereagovat. Místo toho ale udělal toto krásné gesto a zlepšil chlapci den. Poprosila tedy o sdílení, aby se poděkování dostalo až zpět do firmy a všichni se dozvěděli o tomto skvělém činu. Navíc se to odehrálo ve vánočním čase, takže to ještě více podpořilo celé sváteční kouzlo. Poštovní společnost tak splnila největší přání jednoho malého chlapce.

Přání se plní nejen o Vánocích

Obecně by se měla přání plnit častěji než o svátcích. Denně se na světě najde spoustu dětí nebo rodin, jež o něčem sní. Pokud podpoříte některou z veřejných sbírek, můžete jim to i doopravdy splnit a udělat jim radost. Popřípadě navštívit nějaký domov dětí a něco malého darovat.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]