Holčička podala dopis nevlastnímu otci, který se obával nejhoršího. Po přečtení první věty začal plakat

Dárek
Fotografie: Pixabay

Není až tak neobvyklé, když rodiče pláčou nad dárky od svých dětí. Tento muž se však rozplakal poté, co dostal zajímavou krabičku s překvapením od nevlastní dcery.

Spousta dětí má v úmyslu svým rodičům dát dárek, kterým je neuvěřitelně dojme. Takový dar však někdy není snadné vymyslet. Spousta členů naší redakce, již jsou už rodiči, rádi vítají jakýkoliv dar. Je to totiž takové gesto toho, že si na ně jejich ratolesti vzpomenou. Unikátní dárek pro svého otce vymyslela také tato dcera. Vše bylo umocněno tím, že se jednalo o nevlastní dceru a nevlastního otce.

Otec není vždy biologický

Některé rodiny bývají v dnešní době neúplné, nebo je jeden z rodičů nevlastní. To se stává tak, že se rodiče rozvedou a následně si najdou jiného partnera. Spousta dětí také například nezná svého biologického otce. Dle Novinek jde přibližně o 4 děti ze 100. Není to tedy úplně obvyklý případ, ale v některých rodinách se takové děti najdou.

Dcera měla nevlastního otce

Podobný případ nebiologické rodiny se stal také v Chicagu. Dcera jménem Laura, které je 18 let, má vlastní maminku, ale nevlastního tatínka. Její rodiče se rozvedli, když Lauře byl 1 rok. Od té doby si její maminka našla jejího aktuálního muže, který je Lauřiným nevlastním otcem. Zezačátku se však bál, že jej Laura nepřijme, jelikož se to u dětí může stát, jak uvádí i web iDnes.cz.

Laura dala otčímovi dárek

Jednoho dne měl nevlastní otec Laury narozeniny. Nevlastní dcera se jej rozhodla obdarovat velmi speciálním darem. Věnovala mu dárkovou krabičku, ve které byl ukrytý dopis. V hezkém orámování v dopise bylo psáno to, jak moc si Laura váží toho, co pro ni její nevlastní otec jménem Joe po celý život dělal. Také v něm psala, že jej bere jako vlastního tatínka.

V den svatby obdržela od svého mrtvého otce dojemný dopis. Přišlo jí, jako by byl stále po jejím boku

Joe se rozplakal

Někteří lidé dělají během výchovy svých dětí chyby, jak jsme psali i v článku na Světě Kreativity. To však není případ tohoto muže, který se po přečtení dopisu od Laury rozplakal dojetím. Nikdy by si asi neřekl, že jej jeho nevlastní dcera bere až takto pozitivně. Každopádně je to všechno důkazem toho, že svou výchovu zvládl velmi dobře. Takový vztah by mezi sebou měli mít všichni rodiče a děti. Bohužel to tak mnohokrát není.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]