Když jeho žena zemřela, 80letý muž začal uklízet skříň. Tam našel dopis, který mu úplně změnil život

Fotografie: Depositphotos

Muž po ztrátě své milované manželky začal vyklízet její věcí ze skříní a šuplíků. Našel spoustu dopisů adresovány jeho osobě. Nikdy dříve je neviděl. Jeden konkrétní dopis mu změnil život.

Tony Tripani je 80letý muž, jenž bohužel zůstal sám po smrti své milované ženy. Manželé nikdy neměli děti, i přes velkou touhu založit rodinu to nebylo možné. S těžkým srdcem se tedy Tony začal připravovat na poslední část svého života o samotě. Jeho smutek však zmírnil nalezený dopis.

Dopis, který všechno změnil

Tony začal náročný proces úklidu věcí po své zesnulé ženě. Vyprázdnil šatní skříň i šuplíky. V tu chvíli však jeho práci přerušil překvapivý nález. Objevil starý dopis a další dokumenty, které jeho žena ukryla mezi své oblečení. Nikdy předtím podobné papíry neviděl, přitom ale byly všechny adresovány přímo jemu.

Muž byl v šoku

Dopisy nebyly adresovány jeho ženě, ale Tonymu. Byly poslány před 56 lety, ale Tony je nikdy předtím neviděl. Byl v naprostém šoku, když začal číst. Dopisy byly pravidelně zasílány od ženy, se kterou se Tony vídal jen krátce, když mu bylo 20 let, ještě dříve než potkal svou ženu. Jmenuje se Shirley a mimo jiné píše, že na něj často myslí. Také uvádí, že mu musí něco důležitého sdělit.

Nevěděl, co má dělat

V dalším dopise přichází skutečný šok. Shirley se Tonymu svěřuje, že má syna jménem Samuel a otcem není nikdo jiný než samotný Tony. Během všech těch let se Tony a jeho žena snažili mít děti. Truchlili, že nemohou založit rodinu, zatímco on měl celou dobu syna, aniž by o tom měl vůbec nějaké tušení.

Tony kontaktoval svou sestru Arlene s žádostí o pomoc. Společně jeho syna hledat. Dostali se s ním do kontaktu přes Facebook. Samuelovi je dnes pár let přes 60 a ukázalo se, že celý svůj život věděl, kdo je jeho otec. Ovšem co nevěděl, že Tony o něm nemá žádné povědomí. Uvedl, že se mu několikrát snažil volat, ale na druhé straně mu nějaká žena vždy sdělila, že s ním Tony nechce mít nic společného. Samuel tak vyrostl v přesvědčení, že o něj jeho vlastní otec nemá zájem.

První setkání po 60 letech

Po dlouhých 60 letech se otec a syn mohli poprvé v životě vidět na vlastní oči. Není těžké si představit, jak emotivní takové setkání muselo být. Tony má konečně syna a Samuel otce. „Je to zázrak,“ říká Tony. Samuel, který má konečně otce, se rozhodl přestěhovat blíže k Tonymu, aby mohli trávit společně co nejvíce času.

Zdroj: Daily Mail