Chování žen ovlivňuje znamení zvěrokruhu. Lvice umí bojovat, ryby zase ochraňovat

Co ovlivňuje chování každé ženy? Nejsou to vlastnosti získané během let. Je to naopak to, s čím se již narodily. A to znamení zvěrokruhu. Právě poloha planet na obloze v době jejich narození jim dala několik vlastností, které je jasně charakterizují a odlišují je od ostatních. I vy určitě vidíte, že máte řadu takových, které jiným ženám chybí. Není to proto, že jste tak byla vychována, nebo že byste se něčemu přizpůsobila. Je to dáno vaším znamením. Podívejte se, jak se odlišují. Někdy skutečně velmi výrazně.

Beran

Žena narozená v tomto znamení má jedinečnou schopnost dostávat se bravurně přes všechny překážky a také obtíže. Navíc dokáže uznávat své chyby a pokud k nim dojde, nemá problém s tím vše napravit. Má ráda upřímnost a pokud jí narovinu řeknete co cítíte či co vám vadí, dokáže upravit svůj život tak, aby se chovala správně. Bez ohledu na to, co za tím vším stojí.

Býk

Velmi silné znamení. Ženy, které se v tomto znamení narodily jsou stejné i ve svém životě. Na okolí působí velmi silným dojmem. Často mohou dostat od života i facku, což je rozhodně nepoloží. Stále ukazují svou sílu a nenechají se ničím, ale ani nikým zastrašit nebo zahnat do kouta. Někdy může ostatní lidi svým chováním i lehce vystrašit.

Blíženci

Že je žena narozena v tomto znamení poznáte skutečně velmi jednoduše. A to podle toho, jak dokáže komunikovat. S vámi, ale také s okolím. Má skvělé komunikační dovednosti, což se hodí ve chvíli, kdy chcete něco domluvit, zařídit, či potřebujete něčeho dosáhnout. Její vlastnost má však i své nevýhody, které se týkají faktu, že v případné hádce vás smete svými argumenty.

Rak

Ženy narozené ve znamení raka nežijí svůj život ani tak pro sebe, jako spíše pro všechny ostatní. Nezáleží jim až tak na svém štěstí, jako na štěstí lidí ve svém okolí. Dokážou se obětovat, dokážou být laskavé a to vždy proto, aby viděla spokojenost na ostatních. To může vést až k tomu, že se často zanedbává, nebo že je dokonce druhými využívána.

Lev

Žena ve znamení lva chce být stále na vrcholu. Chce být tou nejlepší a udělá pro to cokoliv. V pracovním prostředí chce být na vyšším postu, v oblasti sportu nebo koníčků chce nejvíce úspěchů. Problém to může být v osobním životě, kde může být pánem rodiny, což ne každý muž dokáže zvládnout. Pokud ano, bude spokojený.

Panna

Ženy v tomto znamená mají oproti jiným jednu velmi výjimečnou vlastnost. Jsou velmi inteligentní. A to jak s ohledem na přirozenou inteligenci, tak v souvislosti se vzděláním, kterého během svého života dosáhnout. To se výrazně pozitivně odrazí na kvalitě jejich života. Na druhou stranu ne vždy umí najít muže, který jim intelektem vyhovuje.

Váhy

Věrnost je něco, co ženu ve znamení vah jasně charakterizuje. V osobních vztazích je taková žena nejlepší volbou. Bez ohledu na to, zda jde o přítelkyni, nebo jenom kamarádku. V jiných rovinách může být věrnost přece jenom na škodu, jelikož ženy v tomto znamení neradi dělají změny. I když je pro ně současný stav špatný a ony o tom vědí.

Štír

Jste v tomto znamení narozena? Potom jistě dáte za pravdu, že nepatříte mezi ženy, které by ostatní řadily do různých kategorií. Pro vás si jsou všichni rovni a teprve až je poznáte si uděláte jasná obrázek o tom, jací jsou ve skutečnosti. Ženy v tomto znamení nedají na řeči ostatních, ale chtějí se vždy přesvědčit sami. jejich chování může být problémem tam, kde je určitá hierarchie.

Střelec

Žena narozená v tomto znamení je typická tím, že bere život takový, jaký je. Bez ohledu na to, zda od života dostane facku, nebo zda se jí přihodí něco velmi dobrého. Bere to jako fakt, který tak má být. A nesnaží se o žádné změny. I proto může být dobrou volbou pro klidné partnerské soužití.

Kozoroh

Tato žena je doslova neúnavná. Zvládá práci, zvládá zábavu, své koníčky a ráda také pomůže druhým. Neustále je akční a neustále chce něco dělat. Pokud najde stejně založeného partnera, je to plus. Oba tak nemají ani chvíli klid. Negativem tohoto chování však může být i možný workoholismus.

Vodnář

Ta žena, která se narodila v tomto znamení, je v různých otázkách často posedlá tím, že musí najít řešení. Ženy narozené ve znamení vodnáře nedokážou nechat některou věc nevyřešenou. Vše musí určitým způsobem zakončit a dotahovat věci do konce. Bez ohledu na to, zda se jedná o věc pozitivní, nebo se jedná naopak o věc negativní.

Ryby

Žena ochranitelka. Tak by se dala charakterizovat každá, která se narodila ve znamení ryb. Primárně se snaží chránit svou rodinu, ale i své přátele. Je tak ideální dobrou kamarádkou, stejně jako partnerkou. Mnohdy jí však může více záležet na ostatních, než na sobě a tak se zbytečně zanedbává a nemá na sebe čas, který by chtěla.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]