Týdny po porodu cítí, jak se jí v žaludku něco hýbe. Lékaři nevěří vlastním očím, když vidí, co je uvnitř

nohy
Fotografie: Pixabay

Narození dítěte bývá pro spoustu matek velmi radostné období. Pro tuto maminku si však osud připravil něco, co absolutně nemohla očekávat a hodně jí to překvapilo.

Rodičovství je pro spoustu lidí zlomovým životním obdobím. Hodně lidem tímto začíná nová životní etapa, která je naprosto odlišná od těch předchozích. Většinou toto období provází spousta lásky a radosti. Někdy do této harmonie zasáhnou nečekané události, které mohou toto období buď pokazit nebo ještě více rozveselit. Něco podobného se stalo i tomuto páru.

Žena porodila dceru

Tato žena se stala poprvé maminkou, když jí bylo 30 let. Její těhotenství se obešlo bez komplikací a společně se svým partnerem tak přivedli na svět krásnou a zdravou dceru. Šťastná maminka poté vyprávěla, jak se jí ještě v porodnici zdálo o tom, že očekává dalšího potomka. Vše si však vysvětlovala tím, že je nadšená ze své nové životní role matky, a proto se jí zdají takové sny.

Matka měla divné pocity

Po nějaké době se žena svěřila svému muži, že v oblasti žaludku občas cítí něco velmi zvláštního. Oba dva rodiče tedy dospěli k rozhodnutí, že by žena měla navštívit lékaře. Partneři se tak společně shodli na tom, že je moudré, aby se žena nechala vyšetřit. V případě, kdy by se jednalo o nějaké onemocnění, mohla být brzká návštěva lékaře velice zásadní.

Lékař rodiče šokoval

Jakmile lékař ženu vyšetřil, měl pro oba rodiče velice zajímavé zprávy. Pouhé 4 měsíce od porodu jejich dcery byla žena znovu těhotná. Zpráva byla o to více zajímavější i díky tomu, že tentokrát čekala žena dvojčata, která se měla narodit pouhých 10 měsíců poté, co přivedli na svět jejich první dítě. Muž i žena byli nejen šťastní, že se nejednalo o žádnou nemoc, ale také nadšení z toho, že přivedou na svět další 2 potomky.

@3littlesmama Irish Triplets #babiesoftiktok #twinsoftiktok #irishtriplets #likewhoa ♬ Oh No – Kreepa

Žena porodila dcery

Celé těhotenství proběhlo naštěstí hladce a pouhých 10 měsíců od prvního porodu přivedla na svět žena další 2 dcery. Žena i její muž z toho byli velice šťastní. Během jednoho roku se jim podařilo přivést na svět 3 zdravé dcery, což je něco neuvěřitelného. Určitého uznání se dočkali tito rodiče také od lékařů, jelikož ti většinou doporučují po prvním porodu nějakou dobu počkat. Navzdory všemu jsou však všechny dívky zdravé, stejně jako jejich maminka a všem se velmi dobře daří.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]