Čím je charakteristické znamení lva? Je to nejen tolik známá vytrvalost a inteligence

To, jaké jsme znamení zvěrokruhu ovlivňuje chvíle, kdy se narodíme. V tu chvíli nám je dán i souhrn různých vlastností. Jakými se pyšní lev? Je tomu stejně, jako u celé řady jiných znamení. I lev má celou řadu vlastností pozitivních a také celou řadu vlastností, které jsou negativní. Jste narozeni v tomto znamení, nebo máte ve svém okolí někoho, kdo se v něm narodil? Jistě vás bude zajímat daná charakteristika. A rozhodně není jenom pozitivní.

Lev je zábavný

Hlavní charakteristikou lvů je to, že jsou zábavní. Pokud máte na blízku danou osobu, rozhodně můžete potvrdit, že se s ní nenudíte. Pokud vás lev vidí ve stavu, kdy jste smutní, ihned se vás snaží rozveselit a vymýšlí vám různé druhy zábavy. Jako parťák a kamarád je rozhodně k nezaplacení.

Dokáže být pozorný a láskyplný

Když si najdete partnera nebo partnerku ve znamení lva, je to to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Toto znamení je charakteristické hlavně tím, že je nejenom pozorné, ale že dokáže také rozdávat mnoho lásky. Partnerské soužití tak bude přesně takové, jaké si přejete. Vše vám bude díky jeho vlastnostem klapat.

Podpora je pro lva samozřejmostí

Dalším velkým unikátem pro znamení lva je také to, že dokáže druhé stále podporovat. Je jedno, zda se jedná o to, jaké máte cíle a čeho chcete dosáhnout, nebo se jedná o vaše vlastnosti, popřípadě schopnosti. Pokud se vám nebude něco dařit, můžete si být jisti, že lidé ve znamení lva ihned přispěchají na pomoc a začnou vás podporovat. Opět dobrý důvod mít někoho takového kolem sebe.

Nehraje si s emocemi

Lev pohrdá lidmi, kteří druhé využívají a hrají na emocionální notu. On sám takové chování nesnáší a dělá vždy pravý opak. Nikdy s vámi prostřednictvím emocí nijak nemanipuluje a nikdy je nevyužívá k tomu, aby dosáhl svého. Jasná známka určité férovosti.

Vždy dodrží sliby

Pokud lev něco řekne, tak to splní. Muselo by se přihodit něco skutečně mimořádného, aby svůj slib nesplnil. Jeho charakteristikou je také to, že si nijak nevymýšlí to, co pro vás udělá, nebo zařídí. Jakékoliv jeho sliby jsou reálné a tedy splnitelné. A jím budou také splněné. Lev je dobrou volbou, pokud chcete mít na blízku někoho, na koho se můžete skutečně spolehnout.

Rád zkouší nové věci

To může být pro někoho vnímáno jako špatná vlastnost, jelikož ne každý má takto odvážnou povahu, jako právě lev. Ten se nebojí stále zkoušet něco nového. Pokud jde třeba o cestování nebo gastronomii, není to žádný problém. Co ale v případě, kdy ho začnou lákat různé adrenalinové zážitky? To už tak příjemné není.

Bude velkou oporou

Pokud to budete potřebovat, tak si můžete být jisti tím, že lev bude vždy velkou oporou, na kterou se můžete spolehnout. Jak ve chvíli, kdy budete potřebovat takzvaně podržet a podpořit, tak samozřejmě také ve chvíli, kdy budete cítit osamocení a budete chtít někoho vedle sebe. Oporou však může být také ve chvíli, kdy budete něco potřebovat.

Pozitivita dominuje

Lidé ve znamení lva jsou zajímaví i tím, že u nich jasně dominuje především pozitivita a právě takový náhled na svět. Na všem vidí spíše to dobré, než to špatné. Díky tomu dokáže zlepšit i vaši náladu, stejně jako dokáže pomoci v případech, kdy se něco nevydrží. Hned přispěchá s názorem, že je třeba na celé věci vidět i to dobré.

Lev zaujme věrností

Je třeba se ještě jednou dotknout osobních vztahů. Pokud je vaším partnerem nebo partnerkou někdo ve znamení lva, můžete si být jisti, že vás nepodvede. Je to nejenom oddanost, ale hlavně věrnost, která toto znamená dokáže charakterizovat více než cokoliv jiného. Když už se do někoho zamilují, rozhodně nechtějí kohokoliv podvádět.

Je silným znamením

Pokud se zabýváte astrologií, potom je třeba vědět ještě poslední informaci, která se lvů týká. Na rozdíl od celé řady jiných je to právě lev, který je považován ve zvěrokruhu za velmi silné znamení. Ostatně je to stejné jako v přírodě, kde je lev silným zvířetem.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]