Čtení na léto: Knihy, které nedáte z ruky

Blíží se léto, čas dovolených, čas opalování a odpočinku u vody. Je tedy na čase přemýšlet nad četbou, kterou si pořídíte k těmto slunečným radovánkám! My přinášíme seznam knih, ve kterém si najde každý knihu, při které bude opalování ještě lepší!

Romantika

Na stejné vlně

Romantický příběh z dílny Alexandry Potter vypráví o dívce, jejíž vztah skončil během zasnoubení a společně s kamarádkou, svobodnou matkou, hledají pravou lásku. Lze ji vůbec najít?

Než jsem tě poznala

Další romantický román, tentokrát od Jojo Moyes, vypráví neobyčejný příběh o obyčejné dívce Louise. Její život bylo bistro, ve kterém pracovala, ale když ho zavřeli, musela hledat svůj život jinde. Začne objevovat svět lásky s Willem, milovníkem života a adrenalinu, který skončil na kolečkovém křesle. Jak dopadne láska dvou lidí, kteří spolu nemají nic společného, ale přesto je osud svedl dohromady?

Bestseller roku 2016

Určitě byste neměli opomenout knihu Dívka ve vlaku, román, který byl na vrcholu všech světových žebříčků. Neprozradíme víc, než to, že Rachel, hrdinka knihy, denně sleduje mladý pár, který si sama pojmenovala. Jednou se stalo něco, co začalo hýbat událostmi. Rachel se začala plést do příběhů jiných lidí. Zamávala s jejich životem.

Neutuchajíci filozofie

Bohatý táta, chudý táta je dílo mistra Roberta T. Kiyosakiho. Je určena všem, kteří mají pocit, že je škole nepřipravuje na reálný život, všem, kteří chtějí být bohatí, i když jsou chudí. Těm, kteří jsou zvídaví, a čtení pro ně představuje výzvu.

Kriminální případ

Ve výčtu knih nesmí chybět ani detektivka, která vás nenechá spát. Pro tuto kategorii tentokrát musíte zmínit román Stephen Williams, Dívka, která si říkala Tuesday. Tuesday není obyčejná dívka. Tato dívka ztratila domov a chce pomstu. Příběh se začne komplikovat, když vyhořelý policista Loss objeví spletité nitky vraždy jeho dcery vedoucí právě k dívce Tuesday.

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]