Dárky na poslední chvíli! Zn: Levně a s nápadem!

Vybrat vhodný dárek, který potěší, zaujme a v tom nejlepším případě i vykouzlí úsměv na tváři doslova od ucha k uchu – to je sen snad každého, kdo někdy dárek věnoval. Bohužel ne vždy se přání setká s realitou, protože si spousta z vás neví s výběrem dárku rady. Často bezmyšlenkovitě bloudíte po obchodě ve snaze najít něco zajímavého, kolikrát spoléháte na náhodu, že vás jednoduše něco cvrkne do nosu.

Problémem většin z vás je skutečnost, že ačkoli o povinnosti koupit dárek víte delší dobu, necháte si tento složitý úkol až na poslední chvíli. Najednou přijde den D a vám rozhodně není do smíchu, protože namísto toho, abyste s radostí vyrazili na oslavu, zejí vaše ruce prázdnotou – dárek nikde. V dnešním článku vám přinášíme hned 3 zajímavé nápady, které vám v případě nouze vytrhnou trn z paty!

1. Šála se vzkazem

Potřebujete vhodný dárek pro ženu, jejíž zálibu je móda a vše okolo ní? Pak náš první tip patří právě vám! A co budete potřebovat?

  • bílý šál (seženete v obchodě s textilem)
  • barvy na textil (dají se pořídit v papírnictví či výtvarných potřebách)

Následně stačí zapojit špetku kreativity a na bílý šál napsat vzkaz dle libosti. Můžete psát celé věty, nebo jen hesla – zkrátka co je vám milejší. Tip na závěr: pište velkými tiskacími písmeny ať šál působí moderně a je na první pohled jasné, jaký vzkaz sděluje.

2. Svíčka v hrníčku vlastní výroby

Kreativnější dušičky zaručeně nadchne náš druhý dárkový tip. Nezáleží na tom, komu dárek chcete věnovat – je dělaný ručně a jak se říká: darovanému koni na zuby nehleď! Určitě dobrá vzpomínka, na kterou budete potřebovat:

  • pevný, nejlépe čajový hrníček, který bude mít styl retro
  • staré svíčky
  • knot

Nyní se již můžete pustit do samotné výroby, která je manuální, kreativní a rozhodně zábavná! Rozpustíte vosk požadovaných barev, ten nalijete do hrníčku, přidáte knot a dárek je na světě. Tip na závěr: skvěle vypadají svíčky vícero barev.

3. Polštářek lásky či přátelství

Znáte náramky přátelství? Tak v podobném duchu se ponese náš poslední, tedy třetí tip na rychlý a levný dárek. Připravte si:

  • polštářek libovolné barvy
  • fixy na textil (seženete v papírnictví či výtvarných potřebách)
  • pravítko s písmeny (lze zakoupit v papírnictví)

Tento dárek je stylem podobný šálu se vzkazem, přesto je originální a určitě obdarovanému udělá radost! Jakmile budete mít po ruce všechny potřebné pomůcky, stačí jen v hlavince promysle vhodný text a pustit se do výroby. Tip na závěr: nemusíte se bát, že by vaše písmo nebylo k přečtení, pomocí pravítka vytvoříte úhledná písmenka, jedno jako druhé.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]