VÝZVA – Letní soutěž pro odvážné

Patříte mezi kreativní duše, které rády tvoří ať už šperky, šitou či háčkovanou módu, vyšívají, různé doplňky, bytové či zahradní dekorace, věnují se umění, zdobení a ručním výrobkům? Pak si nenechejte ujít virtuální tržiště, které umožňuje moderním tvůrcům, aby své rukodělné výrobky nabízeli právě zde. Mnoho šikovných a zručných „kutilů“ vyrábí překrásné a originální výrobky, ale bohužel nevědí, jak o sobě dát znát širokému okolí. Což je hrozně velká škoda. Ti odvážnější zakládají své fb stránky, ale to stále nestačí. Nabízí se možnost, jak nejen prodávat, ale dát o sobě znát v širším měřítku.

Máte rádi soutěže, kde si v závěru vítěz odnese libovolný výrobek v hodnotě až dvou tisíc korun? Pak čtěte dál, protože tohle vás bude určitě zajímat.

Lákavá fotosoutěž právě startuje

Soutěž je vtipná v tom, že musíte vyfotit jakýkoliv výrobek zakoupený na stránkách simira, který si vezmete sebou na letní dovolenou či výlet. Tyto stránky nejenže umožňují mladým tvůrcům nabízet svá díla, ale také nákup originálních rukodělných výrobků. K létu určitě patří i nošení šperků. Jestliže si zde zakoupíte nějaký hezký náhrdelník, který s vámi poputuje na dovolenou, stačí udělat slušivý snímek. Připojíte – li k němu stručný komentář, vaše šance na úspěch se tím ještě zvýší. Soutěž je blíže popsána přímo na stránkách handmade výrobků.

Jak se soutěže mohu účastnit?

Ze všeho nejdříve je nutné se registrovat na stránkách ww.simira.cz a to nejen pro prodávající, ale i nakupující. Fotografii, kterou následně na tuto soutěž pořídíte, zašlete na email uvedený na stránkách, kde nechybí i stručný popis, jak vše provést. Pak už jen stačí sledovat a vyčkávat. Zpříjemněte si léto krásným výrobkem a ještě se přihlaste navíc do soutěže. Výhody zde plynou nejen prodávajícím, ale i nakupujícím. Na těchto stránkách můžete nakupovat pro své vlastní potěšení nebo udělat radost blízké osobě originálním ručně vyrobeným dárkem.

Obrázek: www.simira