Dělníci našli v komíně tajný vzkaz pana Davida z roku 1952. Rozhodli se, že na něj odpoví. To však ještě netušili, co tím zapříčiní

Fotografie: Depositphotos

Při přestavbě domu mohou lidé narazit na různé věci po předchozích majitelích. Tentokrát dělníci našli v komíně tajný vzkaz, který je nenechal chladnými a ihned na něj zareagovali.

Představte si, že se nastěhujete do domu, který jste si od někoho koupili a on vám zde zanechal mnoho věcí. S největší pravděpodobností si tyto věci projdete a narazíte přitom na mnoho předmětů, které vás zaujmou. V tomto případě ale dělníci narazili na tajný vzkaz v komíně, který se rozhodli přečíst a poté na něj zareagovali.

Vzkazy v současnosti

V dnešní době jsou veškeré vzkazy a zprávy spíše na internetu, jelikož se lidé naučili používat online prostředky pro komunikaci. Jen málo lidí i v současnosti píše dopisy nebo posílá pohlednice. Pokud byste tedy narazili na nějaký ručně psaný vzkaz, pravděpodobně se bude jednat o starou záležitost nebo o někoho, kdo nerad využívá online komunikaci nebo se mu líbí tento starý způsob zasílání zpráv.

Dělníci našli dopis v komíně

Dělník jménem Lewis Shaw se staral o rekonstrukci jednoho starého domu v Anglii, ale když zde začínali pracovat, tak ještě netušili, co je čeká. Při bourání starého komínu totiž narazili na nečekané překvapení, které doposud nezažili a ani si nemysleli, že by se jim mohlo něco podobného stát. Sám Lewis řekl, že při rekonstrukcích nachází v domě různé staré věci, ale doposud nenarazil na podobnou věc.

V komíně totiž dělníci společně s Lewisem našli dopis, jenž byl napsán před mnoha lety. Tento starý dopis byl napsán před více než 70 lety a dle textu se jednalo o dopis pro Santu. Seznam přání napsal chlapec jménem David a dělníky dojalo, jaké měl přání ohledně dárků na Vánoce.

Fotografie: Pixabay

Dojemný dopis pro Santu

Když si Lewis dopis dočetl, byl dojat seznamem dárků, který si před mnoha lety malý chlapec přál a také si uvědomil, jak se během několika let změnila doba a děti mají úplně jiná přání. David si přál knihy, hračky, pastelky, vojáčky, indiány, hedvábné kravaty a spoustu dalších maličkostí, které už nebude mít Santa komu dát.

Lewis odpověděl na dopis

Protože byl Lewis překvapen tím, jaké měl David přání a celkově nečekal, že ve starém komínu najde podobný dopis, sdílel svou zkušenost na sociálních sítích. Protože si toho všimlo hodně lidí, našel se dokonce David, který dopis napsal. Jelikož příběh stále pokračoval a našel se i pisatel dopisu, tak se dělníci rozhodli, že Davidovi pošlou všechny dárky, které měl na seznamu a splní mu tak jeho dětské sny.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*