Detoxikace může být jednoduchá. Stačí jenom voda a mořská sůl

Kdo chce být zdravý, měl by čas od času vyčistit svůj organismus. Tento postup je označován jako detoxikace a je unikátní v tom, že může být jednoduchý. Postačí vám pouze dvě věci a postupně můžete sledovat, jak se vaše tělo mění a hlavně jak z něho odcházejí látky, které organismu škodí.

Postačí vám jenom 2 věci

Detoxikace podle daného návodu není nic složitého. Naopak se jedná o metodu, která je velmi jednouchá a pravdou je, že ji může hravě zvládnout každý. Postačí k tomu jenom 2 věci. Tou první jsou 3 litry vody, která je ohřátá na 60 stupňů Celsia. Do vody se následně nalije jeden šálek mořské soli. Ten se nechá rozpustit a detoxikační lázeň je připravena.

Stačí do ní namočit nohy

Co s danou lázní dělat? Je to jednoduché. Stačí do ní namočit své nohy. Ideálně na dobu 20 – 30 minut. Tento postup opakujte třikrát týdně a už po několika týdnech zjistíte, že je vaše tělo mnohem zdravější a že lépe funguje. Že se něco děje můžete pozorovat už v průběhu detoxikace. Voda se může různě zabarvovat. Co to značí?

Žlutá barva

Pokud se voda začne barvit do žluta, znamená to že jste měli určité problémy s ledvinami, nebo s vylučovací soustavou, nebo s močovým měchýřem. Díky detoxikaci se tato oblast vašeho těla vrací do normálu.

Oranžová barva

Ta ukazuje na problém s revmatismem. V některých případech může značit i nemoc zvanou DNA. I zde docílíte díky namáčení nohou v solném roztoku toho, že se problémy začnou minimalizovat.

Hnědá barva

Ukazuje na určité problémy s játry. Ty jsou přitom velmi důležitým orgánem, jelikož jsou jakýsi cedník organismu. Detoxikace pomůže jejich lepší regeneraci a také jejich správnému fungování.

Zelená barva

Tento odstín ukazuje na problémy, které se týkají vašich střev, popřípadě žlučníku, ale může ukazovat i na problémy se srdcem. Dopřávejte si detoxikaci a komplikace tohoto rázu budou velmi brzy minulostí.

Černá barva

Nemusí se jednat o úplně černý odstín, ale jakmile začne do této barvy voda směřovat, znamená to že jste měli možné problémy s krevním cukrem, nebo že se ve vašem těle mohou nacházet různé těžké kovy. Detoxikace je umí odstranit.