Detoxikace může být jednoduchá. Stačí jenom voda a mořská sůl

Kdo chce být zdravý, měl by čas od času vyčistit svůj organismus. Tento postup je označován jako detoxikace a je unikátní v tom, že může být jednoduchý. Postačí vám pouze dvě věci a postupně můžete sledovat, jak se vaše tělo mění a hlavně jak z něho odcházejí látky, které organismu škodí.

Postačí vám jenom 2 věci

Detoxikace podle daného návodu není nic složitého. Naopak se jedná o metodu, která je velmi jednouchá a pravdou je, že ji může hravě zvládnout každý. Postačí k tomu jenom 2 věci. Tou první jsou 3 litry vody, která je ohřátá na 60 stupňů Celsia. Do vody se následně nalije jeden šálek mořské soli. Ten se nechá rozpustit a detoxikační lázeň je připravena.

Stačí do ní namočit nohy

Co s danou lázní dělat? Je to jednoduché. Stačí do ní namočit své nohy. Ideálně na dobu 20 – 30 minut. Tento postup opakujte třikrát týdně a už po několika týdnech zjistíte, že je vaše tělo mnohem zdravější a že lépe funguje. Že se něco děje můžete pozorovat už v průběhu detoxikace. Voda se může různě zabarvovat. Co to značí?

Žlutá barva

Pokud se voda začne barvit do žluta, znamená to že jste měli určité problémy s ledvinami, nebo s vylučovací soustavou, nebo s močovým měchýřem. Díky detoxikaci se tato oblast vašeho těla vrací do normálu.

Oranžová barva

Ta ukazuje na problém s revmatismem. V některých případech může značit i nemoc zvanou DNA. I zde docílíte díky namáčení nohou v solném roztoku toho, že se problémy začnou minimalizovat.

Hnědá barva

Ukazuje na určité problémy s játry. Ty jsou přitom velmi důležitým orgánem, jelikož jsou jakýsi cedník organismu. Detoxikace pomůže jejich lepší regeneraci a také jejich správnému fungování.

Zelená barva

Tento odstín ukazuje na problémy, které se týkají vašich střev, popřípadě žlučníku, ale může ukazovat i na problémy se srdcem. Dopřávejte si detoxikaci a komplikace tohoto rázu budou velmi brzy minulostí.

Černá barva

Nemusí se jednat o úplně černý odstín, ale jakmile začne do této barvy voda směřovat, znamená to že jste měli možné problémy s krevním cukrem, nebo že se ve vašem těle mohou nacházet různé těžké kovy. Detoxikace je umí odstranit.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]