Dětský obrázek matku vyděsil. Kresba znázorňovala sexuální obtěžování

Dnes pro vám máme příběh jedné ženy, která zažila šok ve chvíli, kdy spatřila obrázek své malé dcery. Bylo na něm znázorněno sexuální obtěžování. Vyděsilo jí to natolik, že byla nucena zavolat policii, aby celou věc pořádně vyšetřila. Malá dcera možná ani netušila, co všechno svou strašlivou kresbou způsobila.

Kreslení je bránou do dětské duše

Kreslení k dětem neodmyslitelně patří, děti jej miluji. Je to jedna z hlavních činností a zábav malých dětí, jejímž prostřednictvím můžeme nahlédnout do jejich dětské duše. Kreslení navíc pomáhá dítěti zlepšovat koordinaci myšlení a pohybu, který je důležitý pro budoucí vývoj psaní. Pomáhá také s rozvojem fantazie, která je pro budoucí vývoj člověka velmi důležitá.

Obrázek znázorňoval traumatický zážitek

Děti si tak mnohdy kreslí naprosto nereálné postavy a obrázky, které vznikají v jejich krásné dětské fantazii. Nejčastěji kreslí své okolí: rodinu, zvířátka, ovoce a hračky. Může se ovšem stát, že dítě nakreslí něco velmi zvláštního, co rodiče může značně znepokojit. A to je právě tento případ. Malá pětiletá dívka z Brazílie nakreslila obrázek, který její maminku velmi vyděsil. Obrázek se totiž ukázal jako odraz traumatických zážitků, které dívka zažívá. A co tedy obrázek znázorňoval?

Policie zatkla faráře

Malá dívka se začala chovat velmi podivně. Z toho důvodu ji rodiče vzali k dětskému psychologovi, aby jim poradil a řekl, co se s dívkou děje. Lékař zvolil metodu kreslení, a proto doporučil, aby nechali dcerku co nejvíce kreslit. Právě kresby byly klíčem k vyřešení toho, proč se dívka chovala zvláštně. Na obrázcích totiž začala znázorňovat scény ze sexuálního obtěžování.

Jakmile to maminka dívky spatřila, ihned to oznámila policii. Hlavním podezřelým byl 54letý farář, který malou dívku učil anglicky. Nakonec byl tento muž zatčen, nicméně vyšetřování stále probíhá. Dejte si tedy pozor na to, co vaše dítě kreslí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]