Dětský smích způsobil nečekanou reakci otce

Dětský smích miluje každý. Tento otec chtěl slyšet své děťátku, ale jeho snaha nedopadla tak úplně podle představ. Nakonec to byl právě on sám, kdo se začal smát na celé kolo. Na začátku se přitom chtěl jenom sám pobavit nad tím, že se jeho potomek směje.

Všichni se soustředili na děťátko

Otec se chlubil tím, že dětský smích právě jeho potomka je nádherný a roztomilý. A tak si ho chtěl nejenom užít, ale chtěl ho také ukázat ostatním. Jako nejjednodušší možnost se jevilo natočené video, při kterém dojde k tomu, že muž dítě rozesměje. A jak to nakonec dopadlo? Video skutečně baví, teď už dokonce celý internet. Ale není to dítě, které je zde v hlavní roli. I když prvotně tomu tak být mělo.

Netradiční smích

Když se otec snaží své děťátko rozesmát, tak dojde k tomu, že to začne vydávat velmi originální a velmi netradiční zvuk. Muž děťátko dále podporuje, dále ho škádlí, ale ono nepřestává. Místo klasického smíchu vydává pouze tento netradiční zvuk. A to stále dokola. Je vidět, že po chvíli už nevydrží a je to právě on, kdo se několikrát za sebou začne smát. A to skutečně od srdce. A není jediný, jelikož se stačí zaposlouchat a svému potomkovi se směje i maminka, která se na tomto videu zhostila roli kameramanky.

Děti jsou zábavné

Co dané video ukazuje? To, že děti jsou zkrátka a jednoduše zábavné. A že si nenechají diktovat, co mají dělat. Mnohdy naschvál udělají něco jiného a když vidí, že to má úspěch, tak rozhodne nepřestávají, ale naopak pokračují. Otec z tohoto snímku to jasně potvrdí. A určitě nebude sám. Pokud i vy máte malé děti, jistě dáte dohromady mnoho zajímavých a úsměvných situací. A to jak z dávné minulosti, tak samozřejmě také klidně z poměrně nedávné doby.