Celý život s největší pravděpodobností připevňujete váleček s osvěžovacími kuličkami do záchodu na jeho špatnou část

Fotografie: Freepik

Vyznat se v obrovském množství informací pocházejících z různě relevantních zdrojů, jež je možné na internetu nalézt, to je v současné době skutečný oříšek. Zároveň však platí, že většina takových informací upadne v zapomnění dříve, než se okolo nich stihne rozpoutat diskuze.

V opačném případě se takto zveřejněná informace může postarat o pořádné pozdvižení. K tomu došlo i v případě krátkého videa, ve kterém se objevila názorná ukázka toho, jak správně postupovat při umisťování WC bloku.

Fotografie: Freepik

Autor videa, které se postupně stalo virálním v rámci vícero platforem, tím řadu uživatelů překvapil, mnohé šokoval. Odepřít mu nelze jedno – obrovskému počtu lidí napříč zeměkoulí dokázal, že i u natolik banálního úkonu, kterým umisťování WC bloku bezesporu je, lze pochybit. To se potvrdilo i v rámci komentářů, kde přibylo již několik tisíc příspěvků vyjadřujících míru překvapení.

Jak tedy WC blok správně používat?

Tyto závěsné košíčky s obsahem čisticího gelu uvolňují účinné látky s každým spláchnutím. Díky tomu se toaleta nejen provoní, ale dojde i k odstranění povlaku vodního kamene a potenciálně nebezpečných bakterií, které se v této oblasti mohou vyskytovat.

Běžně jsou tyto bloky označovány jako závěsné. Možná proto se automaticky uchylujeme k jejich zavěšení zaháknutím o okraj mísy. Jejich správné umisťování je však mnohem jednodušší a na pohled už netrčí žádný kus plastu pod prkýnkem.

Jak tedy na to? Onen (ne)obyčejný trik spočívá v zastrčení „závěsné“ části do žlábku umístěného ve vnitřní části okraje mísy. O konkrétním postupu se dozvíte ve videu umístěného níže.

Zdroj: TheSun

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]