Dívky se posmívaly obéznímu muži v McDonaldu. Jeden ze zákazníků to nevydržel a rázně zakročil

Fotografie: Depositphotos

Tohle opravdu nečekaly. Dvě dívky se pustily do tlustého muže ve frontě v McDonaldu. Chtěly, aby šel pryč, protože je tlustý. Jiný zákazník jim jasně naznačil, co si o nich myslí.

Deník Mirror upozornil na video z britského McDonalda, které vzbudilo velkou pozornost na internetu. Je v něm zachycen incident, při němž se dvě dívky pustí do obézního mladíka a začnou mu vysvětlovat, že by už neměl jíst a měl by odejít. Vyhrocenou situaci nakonec vyřeší muž, jenž se šikanovaného zastane. Tohle dívky nečekaly.

Dívky se nevybíravě pustí do tlustého mladíka

„Ani bys tu neměl být, kámo. Proč prostě neodejdeš hned a neuděláš si laskavost? Měl bys přestat jíst. Jdi si dát salát,“ nabádá podle deníku Newly dívka zmateného muže ve videu. Ten se snaží nátlaku dívek bránit, ale ty ho nepustí ke slovu. Zmiňují, že takoví lidé jako on stojí peníze NHS (veřejně financovaný zdravotnický systém v Anglii). „Měl bys jít ven a cvičit,“ nenechají dívky mladého muže v klidu.

To už se kolem sejde hlouček zvědavců. Lidé si začínají uvědomovat, že by se šikanovaného muže měli zastat. Nejprve se jej zastane mladý muž, který stojí ve frontě před ním, a vysvětluje dívkám, aby mu daly pokoj. Ty si však stojí za svým a se svými pobídkami, aby tlustý mladík opustil McDonald, pokračují.

Ženu zabilo Čechy oblíbené jídlo. O svůj život bojovala 2 týdny v nemocnici

Muži s nimi dojde trpělivost

Nakonec k dívkám přistoupí jiný zákazník a ptá se, co mají za problém. Dívky mu vysvětlují, že mají problém s tímto mladíkem, protože je příliš tlustý. Muž si vyhrne tričko a ukáže jim svoje břicho s tím, že i on je tlustý. „To ale není nic proti tomuto…“ opáčí dívka a opět se otočí na šikanovaného mladíka, který se evidentně nedokáže sám za sebe postavit.

Atmosféra houstne, a když jedna z dívek řekne muži, který se mladíka zastal, že by už také neměl jíst, ten udělá něco, co nikdo nečekal. Vezme svoji sodu, již má v kelímku, a celou ji na jednu z dívek vylije. Ta se nestačí divit a zlostně křičí. Po krátké hádce, do níž se vloží i zaměstnankyně, pak obě dívky odcházejí. Video si získalo na internetu velkou pozornost.

Ve skutečnosti se však jedná o sociální experimentem kanálu YouTube Trollstation, jehož cílem bylo zjistit, zda se lidé zastaví, aby muži pomohli. Dívka, jež vše jen předstírala, tak možná sama byla překvapená, když skončila politá sodou. Svoji roli hrála opravdu věrně. Z experimentu vyplynulo, že je stále dost lidí, kteří se neváhají zastat šikanovaného člověka. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jiný zajímavý sociální experiment. Pomohou lidé muži, který omdlel na ulici?

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*