Myslela si, že zachránila „myš“ před jistou smrtí. Udělala však omyl, který si uvědomila, až když malý tvor otevřel oči

Fotografie: Flyingimam / Creative Commons / Attribution 2.0

Tato žena zachránila na procházce malého tvora. Myslela si, že je to malá myška, ovšem pravda vyšla najevo až poté, co zvíře otevřelo oči.

Často se stává, že během procházky v přírodě můžete vidět osamělá zvířata, která vypadají, že se ztratila a neví si rady, co dělat. Jakmile se k nim přiblížíte, mohou nastat pouze dvě situace, a to že zvíře buď uteče, nebo zůstane a ještě si řekne o pomoc. To je případ i této ženy, jež na konci minulého listopadu zachránila malého tvora. Zpočátku si myslela, že se jedná o malou myšku, ovšem pravda vyšla najevo až poté, co nebohé zvíře otevřelo oči.

Žena udělala velkou chybu

Když byla tato žena koncem listopadu na procházce, všimla si na silnici malého tvora, který se plazil, kam mu to tělo dovolilo. Venku byla velká tma, a proto nemohla zvíře zcela identifikovat – na nic však nečekala a vzala ho k sobě domů, aby mu mohla pomoci. Podle tvaru těla a velikosti vzrůstu si však myslela, že jde o myš, která utrpěla těžká zranění. Jamile dostala malého tvora do bezpečí, postarala se o jeho blahobyt. Dala ho na klidné místo, kde mu připravila jídlo a pití (vypadal totiž velmi hladově).

Jelikož byla tma, žena si neuvědomila, co si ve skutečnosti přinesla domů. Druhý den ráno si proto všimla něčeho zvláštního. Nešlo totiž o žádnou myš, ale o novorozené kotě – jeho oči byly stále zalepené a na břiše mělo čerstvou pupeční šňůru. To byl však problém, protože jí bylo jasné, že malý tvor potřebuje svou matku. Záhy se proto rozhodla jít hledat do ulic, ovšem kotě se jí bohužel vrátit nepodařilo. Rozhodla se proto nechat si nebohé zvíře u sebe doma a postarat se o něj. Následně také zjistila, že se jedná o kocoura, a proto mu dala jméno Bruce.

Vše šlo naprosto v pořádku, ovšem jak kocour rostl, objevily se na jeho srsti tmavé skvrny a zežloutly mu oči. Příčinou bylo podle ženy onemocnění, které vyvolaly problémy během těhotenství. Naštěstí však toto období překonali a nyní čtyřnohý chlupáč neustále rozdává úsměvy do svého okolí. Je velmi milý a rád se fotí se svou paničkou na sociální sítě.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*