Reakce německého ovčáka, který po několika měsících odloučení spatřil svého majitele, je k nezaplacení

Fotografie: Depositphotos

Domácího mazlíčka je těžké opustit i na pár dní, natož na několik měsíců. A náročné to je i pro dané zvířátko, jelikož mu páníček neskutečně chybí.

Slyšeli jste přísloví, že pes je nejlepším přítelem člověka? Toto video dokazuje, že je pravdivé. Většina lidí by na vás zapomněla, pokud byste jen tak odjeli na několik měsíců pryč. To se ovšem nedá říct o německém ovčákovi, který svého páníčka poznal již v momentě, kdy ho uviděl, a okamžitě se na něj radostně vrhl. Věrnost těchto zvířat jednoduše nezná mezí.

Video potěšilo mnoho lidí

Pokud jste měli špatný den a nic vám tak nějak nevycházelo, není nic lepšího, než si na rozveselení pustit tento záznam, který se lidé rozhodli natočit. Snad nikoho nenechá chladným a z obyčejného či špatného dne rázem udělá něco speciálního. Zvlášť když vám dojde, jak na tomto světě může být krásně a že životní příběhy mají i dobré konce.

Fotografie: Freepik

Jedná se v něm o fenku německého ovčáka jménem Freya. Ta měla ještě v době, kdy byla štěně, svého majitele, který se o ni staral. Jak je u psů známo, milovala ho celým svým srdcem, a bylo pro ni velmi bolestivé, když jednoho dne musel odejít na několik hodně dlouhých měsíců a nechat ji doma.

Nedokázala zůstat v klidu a skrýt svou radost

Musela si protrpět mnohé, jelikož psi jsou věrná zvířata a na svého majitele nikdy nezapomenou a trápí se, když jsou bez něj. Mezitím, co byl majitel pryč, z malého štěněte vyrostla velká fena, která ho každým dnem vyhlížela u dveří a čekala, až se vrátí. A jednoho dne tento čas opravdu nadešel.

Fotografie: Freepik

V zachyceném videu se majitel schoval mírně za roh a druhá osoba šla otevřít dveře. Freya vyšla ven a okamžitě věděla, co se děje. V momentě, kdy svého páníčka spatřila, začala nejprve štěkat a potom zavyla takovým způsobem, že to znělo jako radostné vykřiknutí, a okamžitě se k němu vrhla a radostně ho vítala. Video od té doby dosáhlo již přes 18 milionů zhlédnutí. Není se čemu divit.

Zdroj: Youtube / Rumble Viral