Došly vám nápady, kam vyrazit na dovolenou? Poradíme vám!

Nestihli jste si během léta díky pracovním povinnostem dopřát kouzelnou dovolenou a nyní toho litujete? Pak se odprostěte od všech povinností a starostí a odjeďte si užívat na místo, které vás dokonale pohltí svou atmosférou a krásou, která tu dýchá z každičkého koutu! Na dovolenou rozhodně není pozdě, proto využijte volnějšího září, zabalte si svých pět švestek a nechte za sebou neduhy každodenního života. Vyrazte do Thajska, kterému se rozhodně ne nadarmo přezdívá „ráj na zemi“, kam se turisté s nadšením i láskou vrací. Věříme, že po příjezdu domů jeho okouzlení propadnete i vy!

Najdete odvahu plavit se se slony?

Koupání se slony – dokázali byste si něco podobného představit? Natož pak usednout na jejich hřbet, ba dokonce přímo za krk tohoto dominantního zvířete a společně s průvodcem se vydat napříč thajskou džunglí či kaučukovými plantážemi! Tento nádherný a trochu dobrodružný zážitek můžete zažít jen v Thajsku. Krásný výlet zakončíte vydrbáním slona, jež vás ochotně vozil na svých zádech a budete-li mít zájem, můžete se s ním plavit i v místním vodním toku.

Objevíte bohatý podmořský život?

ThajskoOdjet do Thajska a nepřihlásit se do kurzu potápění by byl obrovský hřích! Kdo někdy do Thajska zavítal, pak by nám dal za pravdu, že se zde nachází nespočet úžasných míst naprosto vhodných pro tuto aktivitu. Pro pokročilé i začátečníky je zde možnost výběru z několika kurzů. Jestliže se nechcete přímo potápět do několika metrů, vyzkoušejte alespoň šnorchlování, jež v sobě skrývá rovněž spoustu krás a zajímavostí.

Vydáte se po stopách filmových hvězd?

Jen málokdo neviděl poutavý film Pláž, kde oblíbený miláček dam Leonardo DiCaprio jako líbezný mladík hraje hlavní roli. Jestliže i vy znáte tento film – a my věříme, že ano – pak byste si neměli nechat ujít výlet na Leonardovu pláž, kde se známý film natáčel. Na pláž se dostanete po cca 40 minutové plavbě, která je pohodlná a výsledek skutečně stojí za to!

Obrázek: arowanaresort.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]